https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

RAMS LOS ANGELES’A GERİ DÖNDÜ !

Okunması Gerekenler

Ve beklenen oldu.. Amerika’nın NewYork ile birlikte en büyük reklam pastasına sahip şehri Los Angeles’ın da artık bir NFL takımı var !
1946-94 yılları arasında Los Angeles şehrinde mücadele etmiş olan ve sonrasında St. Louis’e taşınan Rams evine geri döndü.
Rams bu arada şehir değiştirerek, 1997 sezonunda takımı Houston’dan Tennessee’ye taşıyan Oilers’tan 19 yıl sonra bunu gerçekleştiren ilk takım oldu.
Bir not da; takım sahibi Stan Kroenke, Los Angeles yakınındaki Inglewood’da yeni bir stadyum inşa etmek için tam 1.8 milyar dolar para harcayacak.
Rams, her ne kadar önümüzdeki sezon Los Angeles’ta oynayacak olsa da Inglewood’daki stadına 2019 sezonunda kavuşabilecek. Bu süreçte Rams’ın, NCAA’in önemli takımlarından USC Trojans’a ev sahipliği yapan tarihi Los Angeles Memorial Coliseum Stadı’nda maçlarını oynaması bekleniyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular