https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

RAHAT UYU KARDEŞİM

Okunması Gerekenler

aydin bicer1993 yılında Mardin’de vatani görevini yaparken şehit düşen Abdülkerim Bayraktar’la, geçen yıl 11 Mart’ta aramızdan ayrılan kardeşi Fehmizat Bayraktar’ın isimleri, Bursasporumuzun yeni stadında kapıya veriliyor.

Bursaspor ve Ankaragücü taraftarları arasındaki efsane dostluğun mimarı olan Bayraktar kardeşlerin anısını yaşatmak adına, Fehmizat Bayraktar’ın ölüm yıldönümü olan 11 Mart Cuma günü saat 17:00’da yeni stadımızda bir tören yapılacaktır.

Taraftarlarımız için sembol olan Bayraktar kardeşlerin Güney Tribünü’nde bulunan kapıya verilecek isim bedelini de, bu özel durum nedeni ile Yönetim Kurulumuz karşılayacaktır

Fehmizat Bayraktar; Adam gibi Adam tanımlaması senin için az bile kardeşim.Bursa Atatürk Lisesi yıllarından tanıma fırsatı bulduğum kişiliği ve adamlığıyla okulda hep sembol olmuş değerli insan. Üniversite eğitimi için gittiği Ankara’da Çok sevdiği futbolu ve Bursaspor’u temsil etmek için Ankaragücü tribünlerine yeşil beyaz formasıyla gidip belki de tahmin edemeyeceği bir dostluğun baş mimarı. Senelerdir süren bu dostluk pislik içinde yüzen Türk futbolunda bir kardelen çiçeği gibi açmaya devam ediyor. Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu her seferinde bizlere hatırlattığın için sana müteşekkiriz büyük yürekli insan.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular