https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

PRANDELLI’YE SORULMAMIŞ SORULAR..

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCHayatımda belki de bilmem kaç yüzüncü, derbi denilen ve yıllardır bize yutturulan saçmalığı bir kez daha midem fazlasıyla bulanarak izledim ve yine bu sezon da HİÇBİR ŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNİ GÖRDÜM!!!

Önce her maçta sahaya atılan onbinlerce maddeden mi başlayayım,buna bir türlü çözüm bulamayan DEMİRÖREN ve önceki federasyonlardan mı? Hakemliği sadece idare et, aman ne şiş yansın ne kebap yansın mantığıyla yapan ABİTOĞLU’ndan mı? Yoksa hocasını kovdurunca mutluluk pozları veren ama 2 metreden mutlak iki golü kaçırıp, neredeyse kupayı G.SARAY a kaptırtacak EMMANUEL EMENIKE’den mi? Her maç hakeme dönüp assss ..ktir ya diyen CANER ve ona hep gözyuman MHK’dan mı? EMRE ve penaltı vuruşlarında bu derbinin hep başrol kahramanlığına oynayan VOLKAN’dan mı?

Ne anlatmalı ki.. Son 20 yıla bakın aslında herşey burada gizli. Neredeyse tüm dünya bir şekilde bir potada erimeye çalışırken ,biz hala yenemediğimiz ve adam edemediğimiz aşağılı kompleksimizle DEVAM EDİYORUZ. Herşeyi en iyi bizler biliyoruz ama sormuyoruz 77 milyon nüfuslu bir ülkeden, ARDA ve NİHAT, az biraz da TUGAY ve HAKAN ŞÜKÜR dışında Avrupa’ya gönderdiğimiz futbolcu yok.

fb gs 1Herkesin o da ne ki dediği CEZAYİR bile yağmur gibi futbolcu ihraç ediyor.Sporun sırf futbol kısmımı pas geçelim,bir tane tenisçimiz bile yok. Tenisi, erotik vuruşlarıyla acaba biryerleri görür müyüz diye HÜLYA AVŞAR’dan öğrenen ve ondan ibaret sayan bir toplumuz.

Ben yukarda Fenerbahçe’li futbolculara veryansın ettim ama sarı kırmızılarda hiç mi yok! Olmaz mı ,var elbet.Trabzonspor’un durumu ortada,takıma bir yeni aşı lazım,bunu sadece VAHİD HALİLHODZİC restleri ve fırçalarıyla yapıyoruz. Sözüm ona SOMA için anlamlı bu kupa, gelirler diyoruz, ortalık savaş alanı. Ne bir ölenler için saygı duruşu,ne anlamlı bir tablo. Hep stad içi ruhsal boşalım..Sonra KUPA’yı sen mi aldın ben mi!!!

Sosyal medyaya bakıyorum, LUNAPARK’ta bu kadar kaçırılmayacak penaltılar kaçıp 3-2 bitince ..HERKES zafer sarhoşu..Bütün herşey bitiverdi. PRANDELLİ’ye SORULMAMIŞ SORULAR diyordum ,nerelere geldim gerçekten. Yarın sorarız diyelim ama gördüğüm birşey var ki, birileri kariyerini tartışmayacağım hocaya fena yalan söylemiş. TAKVİYE’nin babası ŞART! Ve de 4-4-2. Yoksa benden söylemesi; YALAN OLURUZ BU SENE!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular