https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

PARAMPARÇA

Okunması Gerekenler

PARAMPARÇA

Aynı hatayı 4 kez yapıyorsan, bu durumu hakedersin. Yapacak bir şey yok. O hocayı mı getireyim? Bu hocayı mı getireyim? Yoksa geçici hoca ile mi gittiği kadar devam edeyim? Bu kadar tereddüt, böylesine bir karar alamama kabul edilebilir değil. Söyler misiniz, kaçıncı kez aynı senaryoyu yaşıyoruz biz?

Sahada ne oynadığı belli olmayan, hiç bir oyun planı bulunmayan bir takım. Ayrıca hem kafa hem de fizik olarak tükenmiş bir takım. Belli ki başlarında hoca olmayınca antreman kalitesi düşmüş, ciddiyet yerlerde, motivasyon sıfır. Bu durumda nasıl maç kazanacaksın?
Normalde hocayı gönderdiğinin ertesi günü yeni hocayı açıklayacaksın. Burası Fenerbahçe. 4.kez geçici hoca ile idare edilecek bir yer değil. Hadi hemen getiremedin, o zaman devre arasında yeni hocanı açıklayacaksın. Löw deniliyor, adam gelecek olsa bile takımın şu halini, tribünlerdeki bu tepkiyi gördükten sonra şimdi gelir mi? Halbuki bugün yeni hocanla maçı kazanmış olsan, futbol olarak biraz da olsa ışık versen bir hava yakalayabilirdin. Rakiplerin de puan kaybetmişken en azından 2.lik için umutlanabilirdin.
Biz ne yaptık? Biz beklemeyi seçtik.
Biz yine idare ettik. “Paramparça” olmamızı izlemeyi tercih ettik. Bu maçın tekniği taktiği olmaz, kendimiz bulduk, çünkü kendimiz ettik.

mail: alp.eralp@abcspor.com

twitter: @alperalp72

Son Haberler

2024 PARİS OLİMPİYATLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2024 Paris Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek ve 33. Yaz Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz açılış töreniyle resmen...

Benzer Konular