https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

PARALEL İDDAASI SPORA SIÇRADI, GÖZLER ERCİYES’DE!

Okunması Gerekenler

Kayseri Erciyesspor, Suat Altın İnşaat ile isim hakkı konusunda anlaşmaya vardı.

Erciyesspor Onursal Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyesspor BaşkanıZiya Eren, Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Suat Altın ve Ceo’su Sedat Kılınç’ın katılımıyla olumlu sonuçlandı. Suat Altın İnşaat, Erciyesspor kulübüne yıllık 1 Milyon 750 Bin TL. Ödeme yapacak. Erciyesspor’un da adı “Suat Altın İnşaat Erciyesspor” olacak.

FORMA REKLAMI

Anlaşma şartlarına göre Erciyesspor formalarının sırt bölümünde de Suat Altın İnşaat reklamı olacak. Ayrıca antrenman sahasının muhtelif yerlerine de Suat Altın İnşaat tabelaları konacak. İki taraf arasında bir iki gün içerisinde sözleşme yapılacak ve yeni isim Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilecek.

UCUZ TEKLİF KABUL EDİLDİ

İsim değişikliği Kayseri’de şaşkınlık yarattı. Kayseri Erciyesspor’un milyon dolarlık transferler yaparak takımına güç katarken, SADECE 1 Milyon 750 Bin TL gibi bir rakam için isim değişikliği yapması çeşitli yorumları da beraberinde getirdi. Erciyesspor Onursal ve Melikgazi belediye başkanı Memduh Büyükkılıç ile Erciyesspor başkanı Ziya Eren’in bu fiyata bu teklifi nasıl ve neden kabul ettikleri tartışılmaya başlandı.

ERCİYESSPOR PARALEL DESTEKLİ Mİ?

Kayseri Erciyesspor’un adının “ Suat Altın İnşaat Erciyesspor” olarak değiştirilmesinin yankıları uzun bir zaman süreceğe benziyor. Kayseri isminin kaldırılarak inşaat firmasının öne çıkarılması manidar bir anlaşma olarak yorumlanıyor.

Melikgazi bölgesinde şantiye alanlarının çokluğu ile dikkat çeken Suat Altın İnşaat’ın hizmet grubuna da yakın olması ayrı bir tartışma konusu oldu. Başkan Memduh Büyükkılıç’ın hizmet grubuna yakınlığı ile bilenen bu inşaat firması ile yaptığı hamle siyaset camiasında da konuşulmaya başlandı.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular