https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

NEEEE…?? 1-1 Mİ BİTTİ !!

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCYani ekran başında bu maçı izleyen ya da TİMSAH ARENA’da olayı yerinde takip eden herkes, eminim birbirine bu soruyu soruyordur.En çok ta piyazı; kuponlarında ÜST ya da 4-6 golcüler ediyordur. Neler kaçtı neler, vay anasına sayın seyirciler.

Bundan birkaç hafta önce SABAH yazarı LEVENT TÜZEMEN ortaya bir iddaa atmış ve başta EMRE olmak üzere bazı futbolcuların bilerek pas vermediğinden bahsetmişti. Yani buna hayatta inanmam ama öyle pozisyonlar oldu ki ŞEKİL-A (YASİN-PODOLSKI ve çıldırma), insan yani diyor! Hep örnekliyoruz ama bizi sallayan kim. Bakınız MESSI-SUAREZ-NEYMAR ve garantiye gidiş, önce ben değil takım olgusuna!

bursa gs 2Ekimdeki LANETLİ Başakşehir deplasman galibiyetinden beri yok kardeşim olmuyor. Gecenin en önemli adamı kurtardıklarıyla MUSLERA olsa da, ilk yarı SABRİ, YASİN ,UMUT.., ikinci yarı artık yazamadığım KAÇIR BABA KAÇIR yarışı!

Yani şu golcüsüzlük NE MENEM şey. İnsanın Ramazanda canının çektiği gibi , insanın şöyle Striker’lara aş eresi var. Aslında biraz az yese, atılan gol sayısı fena değil ama bu yılı bir biçimde böyle bitiricek sarı kırmızılılar.

gs bursa 712Maçın başında Lukas hariç (bununla da ilgili ortam yıkılıyor), tüm takımın HAMZA hocaya gitmesi çok anlamlı bir jestti. Açıkçası Dursun beye de en güzel cevaptı bence. Hayret nasıl engelleyemediler, hayret. Esas komiği sene boyunca bir pundunu bulup yollayamadıkları ERGİN hoca ve YENİLMEZ ARMADA’nın başarısına İNANILMAZ sahip çıkıyorlar ya !! yazsan komedi olur.

Bir başka notsa hoca anladım ki taraftarı ve BENİ kaale alıyor. Şu DONK olayına noktayı koydu, takım 11 kişi oynamaya başladı. Genç VOLKAN içinse bence henüz çok ama çok erken bu forma için.

Ne diyelim artık geldi MAYIS.. Kaldı 3 lig, muhtemel 2 kupa. Bari finali MUTLU SON’la bitsin.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular