https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

GASOL SPURS’E Mİ GİDİYOR ??

Okunması Gerekenler

Bu sezon sonunda serbest kalacak 36 yaşındaki İspanyol pivot Pau Gasol’un Chicago’da kalıp kalmayacağı merak konusu…

İsterse 1 sezon daha sözleşme uzatma hakkı bulunan İspanyol yıldız, dedikodu kazanında dönenlere göre; önümüzdeki sezon için sözleşmesindeki oyuncu opsiyonunu kullanmayarak 1 Temmuz’da serbest kalmayı planlıyor.

2 gün önce kardeşi Marc Gasol’un Pau için “Spurs çok iyi bir seçim olur, bence oraya gitmeli” açıklamasından sonra, Gasol da dün “Spurs benim için ilgi çekici bir seçenek olabilir” şeklinde konuştu.

Yıldız pivot, 2016 Olimpiyat oyunlarından da men edilmesi gündemde olan İspanya Milli Takımı için ise “İspanya’siz bir Olimpiyat Oyunları düşünemiyorum. Men edilmemiz durumunda kaybeden taraf İspanya’dan çok basketbol olacaktır” dedi.

Otoriteler, Tim Duncan “Spurs bu sezonu şampiyon bitirirse” kesinlikle emekli olacak ve yerine Pau Gasol geçecek diye konuşuyorlar.

AMA Duncan 1 sezon daha devam etme kararı alırsa, Pau’nun takımdaki rolü, süreleri ne olur bilinmezi, belki o zaman onu başka seçeneklere itebilir deniyor.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular