https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MELO’DAN BİR VUKUAT DAHA! VEGAS’TA OLAN VEGAS’TA KALMADI.

Okunması Gerekenler

Hürriyet‘in verdiği habere göre yıldız oyuncu Felipe Melo, tatil içi bulunduğu Las Vegas’ta eski futbolcu Coşkun Birdal’ın da içinde bulunduğu bir kavgaya karıştı. İddiaya göre Felipe Melo, restoranda karşılaştığı eski futbolcu Coşkun Birdal ve arkadaşının ‘Şampiyon Fenerbahçe’ yazılı kağıt göstermesine sinirlendi. Melo’nun tekme atmaya çalıştığı dile getirilirlen olayla ilgili polis de tutanak tuttu.

melo1Habere göre Coşkun Biral’ın arkadaşı Ahmet Erdoğan, bir kağıda ‘Şampiyon Fenerbahçe’ yazdı. Amacı Melo ile bu yazıyı bir araya getirmek olan Ahmet Erdoğan, kağıdı Melo’ya gösterince beklemediği bir tepki aldı. Yerinden fırlayan Melo’nun, bir anda Coşkun Biral ve arkadaşının üzerine yürüdüğü ve olay sonunda polis geldiği ifade edildi.

coskunOlayla ilgili konuşan eski futbolcu Coşkun Birdal ise, “Melo, arka masamızda oturuyordu. Eşi ve arkadaşlarıyla yemek yiyordu. Arkadaşım Ayhan Erdoğan, Fenerbahçeli olduğu için Melo’ya bir şaka yapmak istedi. Kağıda “Şampiyon Fenerbahçe” yazarak önce poz verdi ardından Melo’ya gösterdi. Melo, yazıyı görünce çok sinirlendi, önce orta parmağını bize gösterdi sonra küfürler etmeye başladı. Olay giderek büyüdü ve eşi de müdahil oldu.” ifadelerini kullandı.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular