https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MAYWEATHER BU KEZ REKOR İÇİN !!

Okunması Gerekenler

Dünya yarı orta sıklet profesyonel boks şampiyonu FLOYD  MAYWEATHER, 1950’lerde ringe çıkan ve yenilgi yüzü görmeyen İtalyan asıllı ABD’li Rocky Marciano’nun 49 maçlık rekorunu egale etmek için 12 Eylül’de ANDRE BERTO ile karşılaşacak.

Mayweather, Twitter hesabından, kendisi ve Haiti asıllı ABD’li Andre Berto’nun fotoğrafının bulunduğu afişi paylaşarak, “12 Eylül 2015. 49’uncu galibiyet için… Tarihin parçası olun. Otelinizi ve uçak biletinizi şimdiden ayarlayın” ifadelerine yer verdi.

Berto da 12 Eylül’de ABD’nin Las Vegas kentindeki MGM Grand Hotel’de gerçekleştirilecek müsabakaya ilişkin “Söz veriyorum; maç günü her zamankinden daha hazır olacağım. 12 Eylül’de şaşırmış gibi davranmayın” yorumunu yaptı.

“Asrın müsabakası” olarak nitelenen 3 Mayıs’taki yarı orta sıklet ünvan maçında Pacquiao’yu, 12 raunt sonunda üç hakemin de ortak kararıyla mağlup eden 38 yaşındaki Mayweather, kariyerindeki 48 (26’sı nakavt) mücadeleyi de kazandı.

31 yaşındaki Amerikalı boksör Berto’nun ise 30 galibiyeti ve 3 yenilgisi bulunuyor.

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular