https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MARIA ‘MASHA’ SHARAPOVA’DAN İLGİNÇ İTİRAFLAR!

Okunması Gerekenler

EN İYİ YAPTIĞI ŞEYİN tenis oynamak olduğunu söyleyen ünlü Rus tenisçi, “Başka birçok şeyde iyi değilim. Yapamadığım bir sürü şey var. Mesela hiç iyi dans edemem” dedi.

Sharapova yemekle arası nasıl sorusuna da iyi bir aşçı olmadığını söyleyerek cevap verdi. Güzel tenisçi “İyi yemek yapamam. Çünkü bunun için hiç vaktim olmadı. Ama yiyecekleri ve yemek yemeyi gerçekten çok severim” diye konuştu.

MASHA”Ama iyi bir aşçı olmayı gerçekten isterdim. Özellikle de gelecekte sahip olacağım çocuklarım için” dedi.

Tenis kortlarında 2004 yılında henüz 17 yaşındayken Serena Williams’i yenerek Wimbledon kupasını kaldırdığında tüm dünyasının hayranlığını kazanan ve spot ışıklarını üzerine çeviren Sharapova, bu yerlere gelebileceğini küçükken düşünüyor muydun sorusuna da cevaben “Bazen iyi bir şeyler sizin başınıza geldiğinde bunun şans olduğunu düşünürsünüz” dedi. Devamında da  “Ama daha sonra bunun üzerine biraz daha düşündüğünüzde şunu fark edersin: ‘Bu şansa sahip olmak için çalıştım.” diye konuştu.

Maria Sharapova kariyerindeki başarının anahtarını da iki kelimeyle tariff nasıl edersin sorusuna da “istek ve kararlılık” olarak cevap verdi.

Bir de itirafta bulunan, dünyanın en çok kazanan kadın tenisçisi Masha, herkes bizim duygularımız olmadığını düşünüyor ve stres, heyecan yaşamadığımızı zannediyor dedi.

sharapHala binlerce kişinin gözleri önünde maça çıktığı zamanlarda korktuğunu itiraf eden Sharapova şunları söyledi: “Ama sonra geriye dönüp baktığımda fark ediyorum ki bazen soğuktan donarak çalışıyorsunuz. Sırf o maçı kazanmak için. Sizi izlemeye gelen hiç kimse bunu bilmez ya da görmez. Para verip bilet alırlar ve maç izlemeye gelirler. Böyle durumlarda kendimi onları eğlendiren biri olarak görüyorum. Çünkü o kadar insan oraya sizi izlemeye geliyor.”

Maria Sharapova tenis kortlarına çıkarken asla makyaj yapmadığını söyleyerek “Zaten bence güzellik cildinize bakmakla ilgili bir durum. Yüzünüze sürdüğünüz boyalarla değil” dedi.

İşte size hafta içinde Yahoo.beauty.com için makyaj uzmanı Bobbi Brown’a konuşan 27 yaşındaki yıldız sporcunun söyledikleri..

 

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular