https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MANCINI Mİ LUCESCU MU?

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCŞöyle 5 gün İstanbul dan uzaklaşıp ,KIBRIS’lara uzanalım,azıcık ortamdan uzaklaşalım istedik..istemez olaydık!

Neler olmuş neler..  İnsanın ,özellikle KKTC’de olayları uzaktan izlemesi acı veriyor. Yok internete girseniz yanarız, faturaları kuyumcuya öderiz.

Kıbrıs demişken; 1974’teki ambargonun hala sürmesi sporu da etkiliyor. Türkiye’den herhangi bir takım mesela bu yılın Kıbrıs şampiyonu YENİCAMİ ile maç yapsa UEFA tüm takımlarımızı Avrupa’dan men ediyor.!

Işık hızı çağında bu saçmasapan ötekileştiren uygulamasının ARTIK BİTMESİ şart.

İSRAİL’ i Avrupa organizasyonlarına katan bu örümcek kafaların düzelmesi dileğiyle biz kendimize bakalım. Malum biz Galatasaray ağırlıklı yazıyoruz ,o zaman gündemin en sıcak UYDURMASI MANCİNİ -LUCESCU ile başlayalım.

Tamam kabul ediyoruz bu sene lig erken bitti. Aslında en büyük zararıda ATV ile LİG TV gördü. Kupa yayın ihalesine milyon euro ödeyen ATV ve A-HABER Fener,Beşiktaş ve Trabzon guruplara kalmadan havlu atınca amiyane tabirle patates oldu!

Bereket G.saray finali gördü de ,belki zararı kurtarmışlardır. Lig yarışında da Fenerbahçe bileti Nisan da kesince kalan 4 hafta zarar yazdı. Medyaya ,özellikle de yazılı olanına malzeme lazım tabi ki.

Bu sonuçta ticaret.MANCİNİ gidiyor..İstenmeyen adam MANCİNİ..LUCESCU‘da işlem tamam..güzel haberler gerçekten. Ama bir de sözüm ona etik değerler var değil mi!!!

Haftaya Kupa finali,son 3 maç kala altın değerinde 2.lik için yakalanan avantajlar.G.SARAY ın hasat zamanında tarlasına kireç dökmek ÇOK AMA ÇOK BİLDİK taktikler.

Benzerleri de ERSUN YANAL için dolaşıyor.Kimse sevmiyor aslında..Aziz başkanın gönlünde başka biri var..vs vs.

Şampiyon hocaya saygı yok,hedefinde ilerleyen hiçkimseye.Ey sevgili medya.senin bu yaptığın eşini kaybeden kadını  cenazede birileriyle tanıştırıp başgöz etmektir..YAKIŞMIYOR!!!

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular