https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MANCHESTER UNITED UZUN BİR ARADAN SONRA İLK KEZ!

Okunması Gerekenler

Kırmızı Şeytanlar, 2 Kasımda Manchester City’e kaybettiği derby maçından sonra oynadığı 5 lig maçını da kazandı ve uzun bir aradan sonra ilk kez 5’DE 5 YAPMAYI başardı!

Sırasıyla, önce Old Trafford’da Crystal Palace’i 1-0, sonrasında Londra deplasmanında güçlü Arsenal’i 2-1, kendi sahasında Hull City’yi 3-0, Stoke City’i 2-1 yenip, dün akşam da Southampton deplasmanında 2-1 kazanarak 15 puanlık bir seri yakaladı ve Premier Lig’de 3.sıraya yükseldi.

İlk 10 maçta kazanılan SADECE 13 puan sonrası, sonraki 5 maçta kazanılan 15 puan Manchester ekibini tekrardan zirve yarışına ortak etti.Bu 5 maçlık galibiyet serisi efsane td Alex Ferguson’dan sonra yakalanan en iyi 3 puan serisi olarak kayıtlara geçti.

Lider Chelsea ile aralarında 8 puan fark var ama önümüzde de oynanacak 23 hafta daha..

BAKALIM geçen sene 21.yy’daki en kötü performansını göstererek sevenlerini hayal kırıklığına uğratan Kırmızı Şeytanlar, VAN GAAL yönetiminde, flaş transferlerle donanmış kadrosuyla bu sene kendilerini affettirebilecekler mi?

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular