https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MACCABI SERİDE 2-1 ÖNE GEÇTİ!

Okunması Gerekenler

4 çeyrek final eşleşmesinde, ilk iki maçlar sonunda  deplasmanda maç kıran tek ekip olan Maccabi Electra eline geçen bu fırsatı kaçırmayacakmış gibi gözüküyor.
Sahasında oynadığı karşılaşmada ilk period kafa kafaya  geçse de, 2.dilim ile birlikte savunma direncini arttırıp devreyi  10 sayı farkla 39-29, 3.çeyreği de 16 sayı farkla 61-45 önde geçtiler.
Rahat bir tempoda 11.060 seyircinin de desteğiyle maçı 75-63 kazanan İsrail temsilcisi, Çarşamba akşamı sahasında oynayacağı 2.maçı da kazanırsa adını Final Four’a yazdıracak.
İlk maçta avucunun içinden kaçırdığı galibiyeti çok arayacak gözüken Armani Jeans Milano ise serinin 4.maçını kazanıp F4’e kalacak takımı belli edecek karşılaşmayı  kendi evi Mediolanum Forum’a  taşımak isteyecek.
NOKIA ARENA gerçekten zor bir deplasman ve Maccabi son 4 için biraz daha avantajlı gözüküyor.
Bu arada karşılaşmanın istatistik liderleri de Maccabi’den çıktı.  16 sayıyla David Blue, 8 ribaund ile Alex Tyus ve 6 asist ile Ricky Hickman..
Milano ekibinde ise Daniel Hackett’in 14 sayı, 6 ribaund ve Keith Langford’un 12 sayısı takımlarını mağlubiyetten kurtarmaya yetmedi.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular