ISKENDER GENCEvet, mucize dedik, her hafta sonu rakiplerde kayıp olur da havaya gireriz dedik, hem bizim artık DONK’umuz da var dedik ama olmadı. ANKARA’nın buz gibi havasında %2 civarında ki umutlarda yok oldu gitti ve bitti.

gs osm 3Aslına bakarsanız bu geceki sonun başlangıcı SALI’dan başladı. UEFA’nın “Sana bir AVRUPA Cezası kitleyim de, aklın başına gelsin” bombası, Dursun başkanın açıklamaları, FANATİK gazetesinin “WESLEY GİDİYOR”haberleri, zaten pamuk ipliğine bağlı motivasyonu aldı götürdü.

Herşeye rağmen kritik bu viraj geçilse, biraz daha canlanabilirdi sarı kırmızılılar. Maç RİZE’dekinin kopyası oldu adeta..Yine ilginç adale sakatlıkları, mecburi değişiklikler.. Hep aynı !

Yenen goller LİG TV’de VAY BE programına jenerik olacak cinstendi adeta ! Bir 2.gol var ki aslında herşey orda belli etti kendisini.. Bir CHEDJOU bu kadar mı aranır, hayret. SEMİH de çıkınca kimse derman olamadı iki siyahi sprintere.. ŞAKA GİBİ..

SNEIJ GOLMecburiyetlerden LINNES’i izleyemedik, SNEIJDER’in didinmesi karşılık bulamadı yazık. OLCAN YASİN’in katkısını veremedi.SİNAN gol dışında yOkları oynadı. Sonuçta ne yazsak boş. 2-3 bitti maç..

Her sene şampiyon olacaksınız, sonuna kadar yarışın içinde olacaksınız diye bir kaide futbolda yok tabii ki ama teslimiyetin bu kadar kolay olması insanın içini acıtıyor. Nasıl bir camiayız ki, iyi giden birşeyler birilerini hani adreste vereyim, ÇİÇEK PASAJININ tam karşısındakileri rahatsız ediyor.. FATİH KAKA, HAMZA KAKA, LUCE ÇİNGEN, KALLI BUNAK. Kendi idolleri…..

Esas mesele bu sayın DENİZLİ..KORU Babacım kendini ve kariyerini !!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz