https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

LİVERPOOL RODGERS İLE DEVAM EDİYOR!

Okunması Gerekenler

2012’de kenny Dalglish’in ardından Liverpool FC’nin başına geçen Brendan Rodgers sezonun bitmesinin ardından kulubüyle olan kontratını 2018’e kadar uzattı.

4 yıllık bir aradan sonra Liverpool’u tekrar Şampiyonlar Ligi’ne götürecek olan Rodgers, son haftalara büyük avantajla girmesine rağmen  önce sahasında Chelsea’ye 2-0 yenilmiş sonra da Crystal Palace karşısında ardı ardına gelen şok gollerle 3-3 berabere kalıp şampiyonluğu 2 puanla Manchester City’ye kaptırmıştı.

Liverpool öncesi kariyerinde Watford, Reading ve Swansea’yi çalıştıran Kuzey İrlandalı, son dakikada kaybedilen şampiyonluğa rağmen geçtiğimiz sezon “Yılın Teknik Adamı” ödülünün de sahibi oldu.

rodgersBrendan Rodgers imza sonrası “Geçtiğimiz iki yılda kurduğumuz temelin başarıya ulaşmasından dolayı çok mutluyum. Şimdi bir sonraki aşamaya geçiyoruz” açıklamasını yaptı.

Kulüp sahibi John Henry ve Başkan Tom Werner da ortak bir açıklama yayınlayarak Brendan Rodgers gibi bir teknik adama sahip oldukları için çok şanslı olduklarını, geçtiğimiz sezon elde edilen başarının gelecekte Liverpool’un hedeflerine ulaşacağının işareti olduğuna inandıklarını söylediler.

John Henry Liverpool F.C.’yi 2010 Ekim ayında 300 Milyon Sterlin karşılığı Amerikalı Tom Hicks ve Mill Financial fonundan satın almıştı.

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular