https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

LEBRONLU LAKERS ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLECEK Mİ?

Okunması Gerekenler

Lakers Lebron James transferi ile bu yaz spot ışıklarını üzerine çevirdi ama Los Angeles devinde bu takviye şampiyonluk için yeterli olacak mı?

31 finalle en çok, 16 şampiyonluk sayısı ile de Celtics arkasında ikinci sırada bulunan Lakers, 5 sezondur play-off’ları bile göremiyor!

En son 2009-10 sezonunda şampiyonluk yaşayan Lakers’in, Batı Konferasında geçmesi gereken iki dev rakip var ki; bunlardan Warriors NBA şampiyonluğunun da açık ara en güçlü adayı (diğeri de Houston Rockets).

Doğuya göre çok daha zor rakiplerin olduğu Konferansta, LeBron sezon boyunca insanüstü bir performans da sergilese, Batıyı play-off serileri sonrası 1.olarak geçmek onlar için çok zor ama otoritelerce Play-Off yapma olasılıkları oldukça fazla.

Geçen sezonu 35 galibiyetle bitiren Lakers’in minimum 47-48 galibiyet alması gerekiyor ki, bazı NBA analistlerine göre bu bile garanti değil!

Bu arada Lakers play-off yapamazsa, The King de 2004-05 sezonundan beri ilk kez normal sezondan ötesini göremeden bir sezonu kapatmış olacak.

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular