https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KOLAYI ZOR YAPMAKKKK…

Okunması Gerekenler

Dakika 42 olmuş, BRUMA ve EREN patentli iki süper gol ve kenarda geleceğin “SİMONE” adayı TUDOR saçma bir kararla tribüne gönderilmesine rağmen hersey Antalya’da mutlu bir HOLLANDA’lı biçiminde. O da ne BRUMA herkesi yatırmış, ortaya yuvarlasa JOSUE, EREN girecek boş kaleye, maç kopacak..Olmuyor, dönen topta CHEDJOU LAUBALİLİĞİ PART 125 ve skor: 1-2.. Yani 42 de bitecek maç,90 artı 5’te “THE END..!

3 hafta önceki “RIEKERINK out, TUDOR in” sonrası bir şeylerin daha iyiye gittiğini gösteren bir maçtı. Şurası kesin herkes savaşıyor bu net.. Ama bir dipnotum var, ANTALYA’nın MBİLLA’sının bu dünkü”olağandışı”koşması, basması.. Herhalde TUDOR, bu Afrikalı gibi bir takım ve 11 istiyor.

Geçen hafta kaybedilen (kağıt üstünde) şampiyonluk şansından sonra çok önemliydi 2.lik açısından. 2.yarı CAROLE sakatken ve kenardayken yenilen beraberlik golünden sonra takım şoka girdi. Burada YASİN’e bir çift sözüm var. Kardeşim bu kadar sakar, acemice kanat adamı olmaz ki. Bereket RODRIGUES girdi, sağdan biraz canlılık geldi. Galibiyet golü de onun şahsen başlatıp, indirildiği bir duran toptan geldi.S NEIJDER’in olmadığı hiçbir maçta ben bizim jöleliyi 11 başlatmam hoca olsam. GARRY’e de SİNAN’a da yazık.

EREN ise TUDOR’la beraber dirilen ve sezon başına yaklaşanlardan. LİNNES ise tam bir profesyonellik abidesi. Dün son anda kazanan 2.likteki rakiplerimizden Fenerbahçe’den sonra bu galibiyet çok ama çok değerli oldu. Ama inanın gerek lacivertli, gerekse kırmızılı kısmına baktığımda renksizlerle bu puan farkı, şişirilmiş dolar kuru gibi, hormonlu yani..!

Artık kazan bekle formülünden başka geçerli bir yol yok. Kalan 11 maç ve “SIFIR” hata, önde uzak ara kaçan at yorulur ya da jokeyini atarsa sırtından İŞTE O KADAR ŞANSIMIZ.

Gençler maçı sonrasına kadar şimdilik eyvallah.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

 

 

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular