https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KEYÌF ÇAYI….

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCPazar gününü iple çeken sarı kırmızılı camia için, kupadaki çeyrek final maçı adeta gelen liderliğin üzerine KEYÌF ÇAYI gibi oldu. Rakip MANÌSASPOR derbi öncesi bu turda oynanacak belki de en şanslı kuraydı. Hamza hoca birçok as oyuncusunu ARENA’ya bile getirmezken, herkesi ters köşe eden bir karara imza atarak WESLEY e “Sen gel” dedi!

Sanal alemde eminim herkes isyan etti bu duruma… Nedeni de belli; G.SARAY’a geldiğinden beri, 2 Fener derbisi hediye eden, attığı füzelerle adeta Volkan Demirel’in FREDY KRUEGER’i olan sniper’e ya birşey olursa korkusu…

gs manisa 1Ama adım gibi eminim ki Hollanda’lının bu takımı sahiplenip, oynama isteğini kıramamıştır Hamzaoğlu.

Ben bu takımı 2008’de CEVAT GÜLER hocanın 6 maçlık efsane takımına benzetiyorum. Selçuk olmuş HASAN ŞAŞ, Burak HAKAN ŞÜKÜR, Sneijder ARDA TURAN. Ameliyattan yeni çıkan MELO soluğu Erciyes maçında tribünde alıyor. BU ÇOCUKLAR ÌNANMIŞ, BESBELLÌ !

Maça gelince; kaçan penaltı, 3 direk ve sayısız gol pozisyonu. Manisa Trabzon’da yediği 9 golü REPEAT yapmadıysa bence şükretsin! Maçta, bir de hep MUSLERA ve onun sağlığına duacı oldum. Zaten 10 kişi kalan, kolu kanadı kırılmış MANİSASPOR, korner kullanıyor. PORTO onun neyinde boncuk bulduysa, bari yan topa çık be SÌNAN!

gs manisa 2Pandev 2 gol attı ama hala kafası başka yerde… Dzemali ise sahanın en iyisi olarak göze çarptı. Melo’suzlukta kenarda dursun, bu uzun maratonda mutlaka lazım olacaktır.

Artık yolumuz KADIKÖY… 15 senelik hegamonya bitecek mi, yoksa yine, yeni bir klasik mi yaşanacak!

Maçtan 1 gün evvelki KADIKÖY FORMÜLÜ yazımda buluşalım.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular