https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KEVIN “DURANTULA” DURANT KALACAK MI GİDECEK Mİ ?

Okunması Gerekenler

Hiç kuşkusuz, 2016 Free Agent yazının en önemli ismi KEVIN DURANT olacak.
Oklahoma City Thunder’in yaklaşık 1 ay sonra ” 29 Eylül ” 27 yaşına girecek forveti “Oklahoma’da kalacak mı gidecek mi” papatya falları şimdiden açılmaya başlandı.

Dedikodu kazanında, AYRICA, bu yaz sadece 1 senelik sözleşme uzatıp, 2017’de Free Agent olacağı ve bu sayede 10 seneyi dolduracağı konuşuluyor.

Artacak Salary Cap’dan dolayı alacağı maksimum kontratın da her sene için en az 5 Milyon USD artacağı ve uzun vadeli bir kontratta fazladan 30-40 Milyon dolar kasasına koyacağı da ihtimaller dahilinde…

Dünyanın en büyük spor kanallarından ESPN de önümüzdeki yazın “açık ara” en önemli konusu olacak bu maddeyi ankete taşıdı ve 200 + basketbol uzmanının oylarına meydana gelen anket sonuçları şu şekilde;

durant 5

 

 

 

 

 

 

 

Otoritelerin çoğunluğu; görüldüğü üzere Durant’ın Oklahoma’da kalacağını ya da bir başka deyişle Thunder yönetiminin onu bırakmayacağı kanaatinde..

Doğup büyüdüğü yer olan ve 2 senedir fısıltı gazetelerinde dolaşan Wizards dedikosu burda da geçerli ve Washington ekibi 2.sırada..

Los Angeles basınında Kobe bu sezon emekliye ayrıldığında onun yerini alacağı söylenen Durant haberleri pek rağbet görmemiş gibi çünkü, Durantula’nın Melekler Şehrine gideceğine inanan sayısı çok çok az.

Aynı şekilde Anthony Davis ile 145 Milyon USD’lik bir kontrat yapan ve seneye biraz olsun boşalacak Salary Cap’a bir süper yıldız daha alması beklenen Pelicans da çok şans verilmeyen bir diğer franchise..

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular