https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KAYBOLMAYAN UMUTLAR!

Okunması Gerekenler

ALEN OSEPYANBiraz dikkatli olup parmak hesabı sayabilecek, ya da bir avuç olmasına rağmen bence Avrupa’nın basketbolu en iyi bilen 3 kulüp seyircisinden birinin önünde alınabilecek galibiyet çok önemliydi, üstelik Baby Face Zoran haklı olarak diğer yüzünü gosterip hafta içinde kazan kaldırıp nerdeyse hiç idmana çıkmamışken…
Carlos maçı sonuna kadar süper getirdi fakat eski Beşiktaşlılar Doron Perkins ve Cotton Iverson ile gene eski Beşiktaşlı’lar Zoran ve Carlos’ u yendi, üstelik odundan hafif hallice fakat adı da Cotton olacak kadar yumuşak eski dostumuzun fişi çeken son basketiyle!
Maç son çeyrekte avucumuzun içinden kaydı gitti, nasıl mı?  Maç boyunca ortada görünmeyen Bertans son çeyrekte 10-0’lik seride başrolü oynayınca gitti dediğimiz maç Micov’un son saniyede mucize tip’iyle geri geldi dedik fakat Cotton Iverson 3 saniye kala rakibi 1 sayı ile one geçirdi. Son seti günün Cim Bom adına en başarılı isimlerinden biri olan Micov’un üzerine çizen Ergin Ataman, maalesef elimizden kaçan umutlar oldu..
Mağlubiyete rağmen ben Baby Face Zoran, Micov, Carlos ve 5 faul alıp çıkan ve artık Galatasaray’ın ruhu adı verebileceğim Aslan Yürekli Furkan Aldemir’i çok beğendim.
Bu bir yenilgi yazısı olmadı fakat burası tribünler dolu olduğunda her takım için çok zor deplasman olduğunu hatırlatalım.  Zira çok beğendiğim Heurtel, her zaman önemli şut tehdidi Vujacic, Doron Perkins, San Emeterio, her takımda oynayabilecek adamlar, gerçi takım biraz 5 benzemez olmuş ama kim oynarsa oynasın burasi zor deplasman ve adeta Galatasaray aldığı bir maçı verdi! Burda da maç sonu tecrübesi çok önemliydi,  Furkan’in yedeği Voigokas mı olmalıydı,  ya da Siyahi dev adam ne zaman devreye girecek soruları kafamdan çıkmayan deli sorular. Öte yandan 5 kuruş para almayan, bu adamlar hakkında bu soruları sorduğum için deli miyim neyim?
Maçı 91-90 kaybettik ama dediğim gibi, ben bu çocukları takdir ediyorum.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular