https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

CRISTIANO ‘CR7’ RONALDO GAY Mİ ?

Okunması Gerekenler

Bundan yaklaşık 1.5 sene evvel ilk kez ünlü şarkıcı RHIANNA tarafından dile getirilen CRISTIANO RONALDO GAY imasının gerçek olup olmadığı hala gizemini koruyor.

ronaldo 3Kendilerine bugüne dek bu yakıştırma yapılan birçok futbolcu olmuş ve bazıları mahkeme yoluna gitmiş, bazıları da basın açıklamaları ile şiddetle bu yakıştırmayı yalanlamışlardı .

Mesel aynı damgayı yiyen başka bir Dünya Yıldızı Fubolcu olan ZLATAN IBRAHIMOVIC, bu soruyu soran muhabire ‘‘kız kardeşini yolla da sana olup olmadığımı göstereyim’’ diyerek çok sert bir tepkide bulunmuştu!

Dünyanın en ünlü şarkıcılarından Rhianna, 2013 TEMMUZ AYINDA İspanyol magazin dergisi Vanitatis’e verdiği röportajda, güzel şarkıcıya Cristiano Ronaldo ile aralarındaki ilişki sorulduğunda, “Benim birçok eşcinsel arkadaşım var ve insanların cinsel yönelimlerini hep desteklemişimdir” diyerek bu kıvılcımı ateşlemişti.

RONALDO bugüne dek ne kimseye dava açtı ne de basın yoluyla olmadığına dair bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti. Yıldız futbolcunun homoseksüellik ile ilgili bugüne dek sadece tek açıklaması oldu, o da gay evliliklerini desteklediği yönündeydi.

ronaldo 1Hatta Ronaldo’nun Cristiano Jr. isimli oğlunun bir gece kulübü macerasından değil, bir taşıyıcı anneden olduğuna dair söylentiler de Rhianna’nın gafını destekler nitelikteydi.

Şimdiye kadar ONLARCA ÜNLÜ İNSANLA beraberliği başına yansıyan ve ve yaklaşık 2 senedir ünlü Rus model Irina Shayk ile beraberliği sürdüren Real Madrid’li futbolcunun hayranları bu yakıştırmayı ŞİDDETLE reddederken, hemen herkes bu günlerde TEKRARDAN ALEV ALAN bu dedikodunun doğru olup olmadığı açıklamasını RONALDO’dan, yani 1.AĞIZDAN en kısa zamanda bekliyor!

ABCSPOR

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular