https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KARŞIYAKA BEKLİYOR..

Okunması Gerekenler

taha sefaliKarşıyaka’nın kesinleşmiş yabancı futbolcu alacakları ile birlikte transfer yasağı kapsamındaki borcu tam 3.5 milyon TL!
Başkan Mutlu ALTUĞ göreve geldiği günden beri transfer yasağını kaldırmak için uğraşıyor.

Epey bir yol kat ettiği söylenebilir ancak hala resmi bir açıklama yok. Son olarak 25 Temmuz’a kadar transfer yasağını kaldırıp yeni transferlere lisans çıkararak kampa tam kadro gitmek için çalışmalar yapılıyor.

soner 10Karşıyaka yönetimi yola Soner Tolungüç’le devam etme kararı almıştı. Soner hoca genç oyunculardan oluşan dinamik bir kadro kurmak istiyor ve transfer çalışmalarını bu yönde sürdürüyor. Ancak takımdaki gençlere abilik edecek 3-4 deneyimli futbolcuyla da görüşülüyor.

Deneyimli oyunculardan geçen sezon Karşıyaka’da forma giyen Mustafa Aşan, Abdülhamit Yıldız, İbrahim Kaş, Mahmut Temür ile temasa geçildi. İlk görüşmelerin olumlu geçtiği söyleniyor. Ayrıca Giresunspor forması giyen ön libero Alaattin Tosun ile ilgileniyor.

Genç oyuncu transferinde de yoğun çalışmalar yapan Tolungüç, sol bek Abdullah Çoban, stoper Ahmet Şahbaz, golcü Semih Aydilek ve sol kanat oyuncusu Cem Kara ile temaslarını sürdürüyor.

Son olarak yeni sezonda Karşıyaka iç saha maçlarını İzmir Atatürk Stadyumunda oynayacak.

TAHA SEFALI

taha.sefali@abcspor.com

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular