https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

IBRAHIMOVIC’DEN MOURINHO’YA; EN İYİSİ O!

Okunması Gerekenler

Paris Saint-Germain’in yıldızı ZLATAN IBRAHIMOVIC, JOSE MOURINHO’ya övgüler yağdırdı.

Saha içindeki başarısı kadar, dışında verdiği demeçlerle de oldukça popüler olan İsveçli yıldız, Jose Mourinho’nun birlikte çalıştığı en zeki teknik direktör olduğunu söyledi.

İkili, 2008-09 sezonunda INTER’de birlikte çalışmış ve İsveçli golcü ligde GOL KRALI olarak şampiyonluğun baş mimarlarından olmuştu.

Guardian’a açıklamalarda bulunan Ibrakadabra “Mourinho çok zeki birisi. Herkese farklı bir yaklaşım içerisinde. Oyuncularından nasıl yüzde yüz verim alacağını biliyor. Birlikte çalıştığım en zeki teknik direktör oydu. Aynı zamanda müthiş motivatör.” dedi.

İbrahimoviç, 13 yılda farklı ülklelerde yaşadığı 11 şampiyonluğa rağmen Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşamamasının hatırlatılması üzerine, “15 yıl önceye bakalım. O zaman hayâl ettiklerimi gerçeğe döndürdüm. Beni eleştirenler mi? Şimdi o söylediklerini yiyorlar. 23 kupa kaldırdım ama bunların arasında Şampiyonlar Ligi yok. Paris Saint-Germain’de bunu başarmak istiyoruz. Ama kazanamasak da, şu ana kadar kazandığım 23 kupa bazı şeyleri anlatıyor.” diye devam etti.

”FUTBOLU BIRAKMANIN ZAMANI GELDİ”

Artık emekliliği düşündüğünü belirten İbrahimoviç, “Futbolcuysanız otellerde çok fazla vakit geçirmek zorundasınız. 6 ve 8 yaşında çocuklarım var ama onlarla çok az vakit geçirebiliyorum. Emekli olup iyi bir aile babası olmak istiyorum. Ayrıca zirvedeyken bırakmalıyım.” ifadelerini kullandı.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular