https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

IBRAHIMOVIC Mİ GOOGLE MI ?

Okunması Gerekenler

Boşnak asıllı İsveçli oyuncu Zlatan Ibrahimovic adına arama motoru oluşturuldu.

Paris Saint forması giyen, saha içi olduğu kadar, hatta daha da fazlasıyla saha dışında konuşulan Zlatan Ibrahimovic için internet kullanıcıları zlaaatan.com’a girip, sorulara yanıt bulabiliyor.

IBRAAncak bu arama motorunun diğerlerinden farkı; yanıtlar sadece Zlatan Ibrahimovic’le ilgili olarak karşınıza çıkıyor!

Google’ın altında hizmet veren ve eğlence için oluşturulan arama motorunu yapan SweetPop ajansının yetkilisi Andreas Killander konuyla ilgili olarak, “Arama moturumuz google’la bağlantılı ve bütün aramalar Zlatan’ın hayranlarına yönelik. Ferrarı ile ilgili bir arama yaptığınızda, Zlatan’la ilgili bağlantılara ulaşabiliyorsunuz. Zlatan bir idol ve dünyaca tanınıyor. Bundan dolayı onu seçtik” dedi.

Google aramalarında da çıkan Zlaaatan.com, geçen  hafta, Perşembe günü yayına başladı ve bugüne dek 500.000’e yakın arama gerçekleştirildiği ve Nisan ayı sonuna dek 1 Milyon rakamına ulaşılması beklendiği belirtildi.

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular