https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

HAY O BİR OYU VERENİN..!

Okunması Gerekenler

Çiftçi, çiftçi olduğu için çiftçi gibi düşünmüyor, çiftçi çiftçi gibi düşündüğü için çiftçi oluyor.. Bir beton mühendisinin yapacağı kadro mühendisliği de bu kadar olur, çünkü beton mühendisi beton mühendisi gibi düşünebildiği için beton mühendisi olmuş, beton mühendisi futboldan bu kadar anlar.. Yanında futboldan anlayan adamlar varsa, arada bir, bir şeyler olur.. Beton mühendisi de malum geçimsiz bir adam, hem de her şeyi ben yapacağım diyen geçimsiz bir adam.. Yaninda pek adam da kalmadı..

Sonuç ortada.. Ara transferde istenilen transferin gerçekleşmemesi belli ki; Advocaat’ın da konsantrasyonunu bozmuş.. Kasımpasa maçında hadi Volkan, hadi Ozan demiş ama nafile, hocanın şampiyonluğa inanmadığını, seneye de burada olmayacağını onlar da biliyor artık.. Gerçi Advocaat ta formsuz.. “Lan oğlum, adam ölüyü diriltecek galiba falan derken o da DİCK kafalının teki çıktı.. Yahu yeter be kardeşim, şu Josef ve Topal’I yana yana görmekten illallah etti bu taraftar.. İki tane kazmanın orta sahada ne işi var.. Allah göstermesin ama bu ikiliden biri sakatlanmadığı sürece de Fenerbahçe’den pozitif bir oyun kimse beklemesin..

Şu orta sahayı Ozan, Topal-Alper yapıp denemek çok mu zor? Olmadı önde Stoch’u denersin bir kere.. Artık 10 numara falan demeyi bıraktım farkederseniz.. Seneye de çözülmez.. Rvp gideydi de, Nani kalaydı, belki de sorun hallolluydu ya, neyse.. Sonuç bomboş stadyum, kaleyi bulan tek șut yok.. Yalandan ara ara baskı, sıfıra sıfır, elde var sıfır.. Bu maçla alakalı yazacak bir şey yok.. Allah’ını seven topu Lens’e versin.. Mahalle maçı taktiği.. Şimdi bunların karşısına çıkart Beşiktaş’ı, çıkar Galatasaray’ı takır takır oynar o da ayrı konu.. Krasnador rezaletinin devamı niteliğinde bir maç oldu..

Taktik, strateji, oyuncu değişikliği ve konuşmanın lüzumsuz olduğu bir maç işte ve berabare bitti.. İki lafın başı bir oyla seçildim diyen adama o bir oyu veren kişiyi Allah bildiği gibi yapsın diyorum ve susuyorum.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: bruno.monte@abcspor.com

twitter: @BrunoMonte1907

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular