https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

GRONKOWSKI EMEKLİLİK KARARI

Okunması Gerekenler

New England Patriots’in tight end’i Rob Gronkowski dün yaptığı açıklama ile tüm spot ışıklarını üzerine çevirdi!

29 yaşındaki yıldız oyuncu Instagram hesabından yaptığı açıklama ile emekliye ayrıldığını duyurdu.

Uzun yıllardır NFL’in en iyi tight end’ı olarak gösterilen oyuncu, “Her şey 20 yaşındayken NFL Draftında hayallerimin gerçekleşmesiyle başladı ve şimdi, 30 yaşıma birkaç ay kala hayatımın bugüne kadar ki en önemli kararını alıyorum” yazdı.

Yazısına “Beni 2010’deki saçmalıklarına rağmen draft edip bu imkanı verdikleri için Bay Kraft, koç Belichick’e ve tüm New England Patriots organizasyonuna teşekkür ediyorum” diye bitirdi.

Patriots taraflarına da teşekkür etmeyi unutmayan 4 final oynamış, 2’si sahada toplam 3 şampiyonluk yüzüklü oyuncunun bu kararı her ne kadar otoritelerce erken gözükse de, emekli olma ihtimali 2017 sezonunun sonundan beri konuşuluyordu.

Geçirdiği diz, bel ve kalça sakatlıklarından hatta beyin sarsıntılarıyla dolu geçen 9 senelik NFL kariyerinde, Gronk’un emeklilik dedikoduları ilk olarak Philadelphia Eagles’a kaybettikleri Super Bowl 52’den sonra çıkmış ancak yıldız oyuncu ertesi sezon sahalara geri dönerek, bu sezonki şampiyonlukta önemli rol oynamıştı.

Beş defa Pro Bowl, dört defa da All-Pro olan yıldız oyuncu kariyerini, 521 pas yakalama, 7,861 yard ve 79 touchdown ile bitirirken, 16 playoff maçında yakaladığı 81 pasta 1,163 yard ve 12 touchdown ile tight end’ler arasında NFL rekorunu da kırmayı başarmıştı.

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular