https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

GALATASARAY’IN SAHASI KAPANIYOR!

Okunması Gerekenler

SAHAYA atılan yabancı maddeler, edilen küfürler, Obradovic’in diskalifiyesi ve maç sonrası skorboard’da yazan ‘ko..duk mu’ yazısı ile olaylarla dolu karşılaşma Cimbomun başına bela açabilir!

GERİLİMİN TAVAN YAPTIĞI KARŞILAŞMA , 4. periyodda durdu. Bitime 7 dakika 40 saniye kala Fenerbahçe’nin coachu Zeljko Obradovic üst üste iki teknik faul alınca, tribünlerden sahaya yabancı maddeler yağdı.

Daha önce iki KEZ anons yaptıran hakemler, 3. anonsu yaptırıp soyunma odasına gitti. Maç yaklaşık 20 dakika durduktan sonra tekrar başlarken, Obradovic korumalar eşliğinde soyunma odasına gidebildi.

faruk3Kurallar gereği Obradovic 5. maçta, KESİNLİKLE takımının başında sahada olamayacak. Galatasaray’ın ise 3. anons yapıldığı ve hakemler soyunma odasına gittiği için evinde oynayacağı bir sonraki maçta seyircisiz oynama cezası alması yüksek ihtimal!

Pazartesi günü Abdi İpekçi’de oynanacak serinin 6. karşılaşmasının kadın ve çocuk taraftarlar önünde oynanması bekleniyor.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular