https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

GALATASARAY’A ŞAMPİYONLAR LİGİNDEN KÖTÜ HABER!

Okunması Gerekenler

Avrupa’da liglerde sona yaklaşılırken Şampiyonlar Ligi’ne girecek takımlar da belli oluyor. UEFA puanı 55.340 olan Galatasaray’ın, zaten çok düşük bir ihtimal olan ikinci torbada yer alma şansı artık tamamen ortadan kalkmış durumda!

17 TAKIMA ULAŞILDI

Şampiyonlar Ligi’ne katılımı kesinleşmiş olan Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih, Chelsea, Benfica, Atletico Madrid, Schalke, Dortmund, Juventus, PSG, Shakhtar, Manchester City, Ajax, Liverpool, CSKA Moskova, Sporting Lizbon ve Olympiakos ile 17 takıma ulaşıldı bile..

ARSENAL, PORTO, ZENIT  ELENSE DE…

Böylece puanları yine Galatasaray’dan yüksek olan Arsenal, Porto ve Zenit gibi  ön eleme oynayacak olan takımlar elenseler dahi Galatasaray’ın ikinci torbaya çıkma şansı kalmadı!

Sarı-kırmızılılar geçen sezon da kuraya üçüncü torbadan girmiş; ilk torbadan Real Madrid, 2.den Juventus ve son torbadan Kopenhag ile eşleşmişti.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular