https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

GÖRGÜSÜZLÜKTE SON NOKTA, FLOYD MAYWEATHER

Okunması Gerekenler

Forbes dergisi tarafından açıklanan verilere göre geçen yıl 200 Milyon TL’den fazla kazanan boksör Floyd Mayweather,  dünyanın en çok kazanan sporcusu konumunda..

Daha önceleri yatakta bir çuval dolusu para ile resimlerini, sonrasında bahiste kazandığı milyon dolarlık kuponu ve akabinde 1 düzeni striptizci kız ile evde yaptığı parti görüntülerini sosyal meyda ile paylaşan ünlü boksör, yeni bir çığır açarak görgüsüzlükte sınır tanımadığını Özel jeti ve arabalarının önünde verdiği pozla bir kez daha herkese gösterdi.

INSTAGRAM HESABINDAN,  Ferrari 599 GTB Fiorano, Porsche 911 Turbo S, Lamborghini Aventador, Ferrari 458 Spider, Ferrari 458 Spider. Bugatti Grand Sport, Bugatti Veyron, Bugatti Veyron ve özel jet’den oluşan araç filosunu paylaşan boksör yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Toplam değerleri beş milyon pound olan arabalar ve bir jete sahip olan Mayweather’ın bir sonraki paylaşımı şimdiden merak konusu!!!

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular