https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FIFA15’DEN SONRA GÖZLER EZELİ RAKİBİ PES2015’DE!

Okunması Gerekenler

Oyunseverlerin merakla beklediği FIFA15’in çıkış tarihi belli olduktan sonra gözler, futbol oyunlarında FIFA’nın ezeli rakibi olan PES’e çevrildi. PES 2015’in demo versiyonunun ve tam sürümünün çıkış tarihleri belli oldu.

Oyunseverlerin en çok rağbet ettiği futbol oyunlarından biri olan Pro Evolution Soccer (PES) serisinin 2015 versiyonu tam sürümü 13 Kasım’da piyasaya çıkacak.

Geçen yıl hayal kırıklığı yaratan PES 2014’ün ardından bu sene ince eleyip sık dokuyan üretici firma Konami, oyunun demo versiyonunu ise 17 Eylül’de oyuncuların beğenisine sunacak.

Oyunun kapak resminde geçen sene Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo yer alırken, bu yıl ise Alman yıldız Mario Götze’nin kapağı süsleyeceği öğrenildi.

Demoda yer alacak takımlar ise şöyle olacak: Athletic Bilbao, Atletico Madrid, Barcelona, Real Madrid, Bayern Münih, Juventus, Napoli, Villarreal

Stadyum olarak ise Bayern Münih’in maçlarını oynadığı Allianz Arena seçildi.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular