https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FEVZİ TUNCAY VE KADERE ISKASI !

Okunması Gerekenler

Kariyerinde birçok başarılı karşılaşma olmasına rağmen, başta Galatasaray maçındaki meşhur geri pas ıskası sonrası gelen gol olmak üzere, hep yediği şanssız veya hatalı gollerle anılan Fevzi, tam 12 ayrı takım gezdikten sonra 2012’de Tavşanlı Linyitspor’da futbolu bırakmıştı.

Futbolu bıraktı ama kendisine yapışan o kabusvari Galatasaray maçı ıskası gibi, şanssızlıklar ve kader futbol hayatı sonrası da peşini bırakmadı!

Milli kaleci 1997 yılında Yeşim Tuncay ile evlendi. 6 yıl evli kaldı. Boşandıktan bir yıl sonra Eylem Çukuryurt  ile evlendi. Fakat bu evliliği de uzun sürmedi.  Evlilikten bir kız çocuğu da olan Fevzi Tuncay, eşine nafaka ve boşanma tazminatı olarak taksitler halinde toplam 150 bin lira ödemeyi kabul etti. Maddi imkansızlıklar yaşayan milli kaleci bu borçlarını ödeyemedi.

Hakkında yakalama kararı çıkartılan Fevzi Tuncay, İzmir Adliyesi’ne giderek teslim oldu ve elleri kelepçeli olarak Buca Kapalı cezaevine gönderildi. Bu görüntülerin medyada yer alması üzerine futbol dünyası seferber olmuş ve Fevzi’nin taksitlerini ödeyerek onu cezaevine girmekten kurtarmıştı.

Hatta kurtarılmala kalmayıp, kendisine iş de bulundu, İzmir’in Altınorduspor kulübünde kaleci antrenörlüğüne getirilmişti.

Ama tam herşey rayına girdi, beyaz bir sayfa denirken kötü kader peşini yine bırakmadı ve önce babasını bir kalp krizi sonrası kaybetti. Bunun acısı dinmeden de, 2 gün önce annesi Gülşen Tuncay da memleketi Muğla Menteşe’de bir trafik kazası geçirdi ve kendi kullandığı otomobilde yanarak öldü.

İste sizlerle, bu kadar üst üste şansızlığın film karesi bile olsa abartı geleceği Fevzi Tuncay’ın hikayesi ve maalesef kötü demenin bile hafif kaçacağı kaderi..

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular