https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FENERBAHÇE’DE YILDIZ SAVAŞLARI

Okunması Gerekenler

Cuma günü erken saatlerde Londra’ya uçan Terraneo ve Aziz Yıldırım ikilisi bugün İstanbul’a döndü.

Londra’ya Nani için giden ikili, Nani’nin transferi için yoğun bir mesai harcadı. Ayrıca Terraneo, Nani dışında birkaç oyuncu için de nabız yokladı.

NANİ KARAR VERECEK!

Nani, milli takım maçından sonra Sapo Desporto’ya konuştu ve: ”Şuanda Benfica ile alakalı bir durum yok. Haberler tamamen spekülasyondan ibaret. Ben şuan tamamen milli takıma konsantre oldum, sonrasında da tatile çıkacağım.” dedi.

Bize gelen bilgilere göre, Nani tüm teklifleri değerlendirmek istiyor ve bu aşamada Nani’nin karar verme süreci uzayabilir.

KJAER DÜN VE BUGÜN İSTANBUL’U GEZDİ!

Cumartesi günü Fenerbahçe için İstanbul’a gelen Danimarkalı stoper, İstanbul’u gezdi. Kjaer’e, Fenerbahçeli yetkililerin eşlik ettiği öğrenildi.

Danimarkalı oyuncu ailesiyle birlikte küçük bir İstanbul turu yaptı. İstanbul’un gözde bir mekanında yemek molası veren Kjaer ve ailesinin İstanbul’u beğendi ve büyük ölçüde transferin gerçekleşeceği öğrenildi.

FERNANDAO VE ŞENER TAMAM, İMZALAR BEKLENİYOR!

Fenerbahçe’de Fernandao ve Şener Özbayraklı’nın transfer işlemleri tamam. Brezilyalı golcü Fernandao’nun şuan kız arkadaşıyla birlikte tatilde olduğu ve döndüğü an imzayı atması bekleniyor.

Şener Özbayraklı transferinde ise ”5 Milyon TL’ye serbest kalır” maddesini kullanan Fenerbahçe’nin Şener Özbayraklı’yı da Fernandao ile birlikte resmen açıklaması bekleniyor. Öte yandan Şener’i, Beşiktaş ile yeni anlaşan Şenol Güneş’in de istediği gelen bilgiler arasında.

REHA KAZAR

mail : reha.kazar@abcspor.com

twitter : @kazarre13

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular