https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FENERBAHÇE ERKEK BASKETBOL HAZIRLIK KAMPI VE MAÇ PROGRAMI

Okunması Gerekenler

31 Ağustos tarihinde İstanbul’da toplanacak ve gerçekleştirilecek sağlık kontrollerinin ardından ilk idmanını 3 Eylül’de yapacak olan Fenerbahçe, hazırlıkların ilk bölümünü 13 Eylül’e dek İstanbul’da sürdürecek.

14 Eylül tarihinde Cagliari’ye geçecek Fenerbahçe, 15-16 Eylül tarihlerinde oynanacak hazırlık turnuvasında boy gösterecek.

Turnuvaya İtalya’dan Olimpia Milan ve Dinamo Sassari’nin yanı sıra Fransa’dan Limoges takımları katılacak. Fenerbahçe, bu turnuvada ilk maçı 15 Eylül’de, ikincisini 16 Eylül’de oynayacaklar ve Cagliari’deki son hazırlık mücadelesinde ise 18 Eylül’de Dinamo Sassari ile karşılaşacaklar.

Hazırlıkların Cagliari etabından sonra 19 Eylül’de Zadar’a geçecek Fenerbahçe, 20-23 Eylül tarihlerinde bu şehirde oynanacak Zadar Turnuvası’nda;  CSKA Moskova’nın yanı sıra İsrail’den Maccabi FOX, Almanya’dan Bayern Münih, İtalya’dan Olimpia Milan ve Çin temsilcisi Liaoning Flying Leopards yer alacak.

24 Eylül’de İstanbul’a dönecek Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde vefat eden “Panathinaikos eski başkanı Pavlos D. Giannakopoulos anısına” Atina’da 27-28 Eylül tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya katılmak üzere bu ülkeye hareket edecek. Bu turnuvada yer alacak takımlar ise; Panathinaikos (Yunanistan), Maccabi FOX (İsrail) ve Khimki Moskova (Rusya)..

Atina’da katılacağı turnuvanın ardından İstanbul’a dönecek Fenerbahçe, 3 Ekim tarihinde Anadolu Efes ile oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı için hazırlıklarını sürdürecek.

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular