https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FENERBAHÇE’YE 125 MİLYON DOLARLIK BOMBA TEKLİF!

Okunması Gerekenler

FENERBAHÇE BAŞKANI AZİZ YILDIRIM’ın Ocak Ayındaki olağan Divan Genel Kurulunda naklen yayın havuzu hakkında söyledikleri gündem yaratmıştı..

Paranın adil dağıtılmadığından ve havuzdan ayrılmaları halinde, senede en az ekstra 50-60 Milyon dolar kazanacaklarını düşünen Aziz Yıldırım, ya istediğimiz parayı alırız, ya da havuzdan çıkarız diye yetkilileri üstü kapalı tehdit etmiş ve diğer İstanbul büyüklerinden olumsuz bir yansıma gelmese de, Anadolu Kulüplerinin çok sert tepkisini çekmişti!

FB’nin tek başına maçlarını naklen yayınlaması halinde senelik $150-200 Milyon dolar arası para kazanabileceğini düşünen Aziz Yıldırımın bu sözlerinin nedeni de belli oldu..

Fenerbahçeliliği ile tanınan ACUN ILICALI, bildiğiniz üzere geçen sene TV8’i satın almış ama kanal bugüne dek beklediği rating’leri yakalayamamıştı..

Fısıltı gazetelerinde son 2 haftadır, özellikle SPOR DALINDA çok büyük bir atılım yapması beklenen TV8 ekibinin ilk hedefinin, havuzdan çıkması halinde FENERBAHÇE’yi almak olduğu konuşuluyor..

Teklif de, eğer yazılanlar konuşulanlar doğru ise, yenilir yutulur cinsten değil, TAM TAMINA senelik $125 Milyon Dolar!

Bugün için FB’nin havuzdan eline geçen paranın konuşulan rakamın yarısı bile olmadığı düşünülürse, bu teklifin çok cazip olduğu yadsınamaz bir gerçek ama aynı zamanda da havuzdan elini kolunu sallayarak çıkmanın da çok kolay olmadığı da…

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular