https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ALTERNATİF TIBBIN EN İLGİNÇ TEDAVİ YÖNTEMİ, AT PLASENTASI

Okunması Gerekenler

Branş farketmeksizin x bir futbolcu için sakatlanmaktan daha kötü bir şey yoktur. Bütün sporcuların EN BÜYÜK KABUSU olan sakatlık kelimesi, sporun doğası gereği her an herkesin başına gelebilecek olayların başında geliyor..

Moden Tıp Dünyası her gün yeni ilaçlar ve tedavi yöntemleri ile olası sakatlıkların dönüş sürelerini kısaltmaya çalışıyor ama bir de alternatif  TIP tedavileriyle öne çıkan isimler var. Bunların başında ise Sırp kadın doktor MARIJANA KOVACEVIC var!

Fizyoterapi konusunda üst düzey bir eğitim alan Mariana Kovacevic, atlardan elde ettiği plasenta sıvısını elektrik şoku kullanarak kaslara enjekte ediyor. Kullandığı özel bir aletle derinin 15 mm altına giren Mariana Kovacevic, elektrikle plasenta sıvısını kaslara yedirerek masaj yapıyor. Futbolcu psikolojisi de bu noktada devreye giriyor ve Mariana Kovacevic’in daha kısa sürede sonuç almasını sağlıyor.

Tedavi ettiği futbolcular arasında Frank Lampard, Van Persie, Albert Riera, Branislav Ivanovic, Nemanja Vidic, Yossi Benayoun, Pablo Zabaleta, Vincent Kompany, Dejan Stankovic, Danko Lazovic, Marko Pantelic, Darijo Srna, Ivica Olic ve Diego Costa gibi futbolcular bulunan Kovacevic’in tedavisinin olmazsa olmazları “at plasentası, masaj ve psikolojik terapi’’

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular