https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FACEBOOK’DA DA RONALDO, TWITTER’DA DA RONALDO !

Okunması Gerekenler

CRISTIANO RONALDO... Dünyanın en iyi futbolcusu mu tartışılır ama tartışılmayan konu en popüleri olduğu!

Ezeli rakibi Lionel Messi ile hem kişisel hem de Real-Barca olarak girdikleri kıyasıya rekabet tam gaz devam ederken, sosyal iletişim ağlarının en popülerlerinden olan Facebook-Twitter ikilisinde de zirve Portekizli yıldıza ait!

RONALDO MESSIFacebook’da sadece en çok takip edilen futbolcu hatta sporcu olarak değil, tüm dünya genelinde de 1 numarada bulunan CR7, şarkıcıların zirveyi parsellediği Twitter’da da genel toplamda 10.sırada olmasına rağmen, spor özelinde, en yakın takipçisi olan Brezilyalı Kaka’nın tam 12 Milyon kişi önünde 1.sırada bulunuyor.

Facebook’da 102 Milyon 600 Bin rakamı ile Messi’den 27 Milyon fazla takipçiye sahip dünya yıldızı, Messi’nin resmi hesabının olmadığı Twitter’da da 34 Milyondan fazla hayranının göz hapsinde…

Messi ile yeşil sahaların dışına çıktığımızda, gerek fizik avantajı, gerek birbirinden meşhur sevgilileri nedeniyle magazinsel anlamdaki yüksek ratingi ve verdiği sansasyonel demeçlerin de etkisi tabii ki tartışılmaz ama somut gerçek, dünyanın rating’i en yüksek futbolcusu, hatta sporcusunun Ronaldo olduğu yönünde.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular