https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

EUROBASKET 2015 BİRİNCİ GÜNÜN EN’LERİ

Okunması Gerekenler

İlk günün en skorer ismi A Milli Takımımız karşısında 14’ü serbest atış çizgisinden olmak üzere 33 sayı kaydeden İtalyan Danilo Gallinari…

Günün en çok asist yapan iki oyuncusu da İtalya-Türkiye karşılaşmasından çıktı, A Milli Takımımız adına İtalya karşılaşması boyunca 9’ar asist üretmeyi başaran Sinan Güler-Ali Muhammed (Bobby Dixon ) ikilisi oldu.

En çok ribaund toplayan oyuncusu ise Çek Cumhuriyeti karşısında 80-57 kaybeden Estonya’dan 13 ribaund ile Siim-Sander Vene..

EuroBasket 2015’in ilk sürpriz sonucuna ise şampiyonluk şansı olarak bahis sitelerinde 1’e 500 oran verilen Hollanda! C Grubu’nun favorilerinden Gürcistan karşısında parkeden 73-72’lik skorla galibiyeti elde ederek ayrılan Portakallar ilk günün bombasını gerçekleştirdi.

Günün en farklı skoru da D Grubundan çıktı ve 23 sayı farkla biten (Çek Cumhuriyeti 80-57 Estonya ) maçı 12 karşılaşma içinde ilk sırayı aldı.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular