https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

EN ÇOK PARA HARCAYAN VE MAAŞ ÖDEYECEK KULÜP HANGİSİ?

Okunması Gerekenler

ÜÇ BÜYÜKLER 2014/15 sezonunda birçok oyuncu alıp gönderdiler ama ilginç olan, normalde hemen her sene transfer rekortmeni bayrağının elinde bulunduran FENERBAHÇE’nin, hem maaş toplamı hem de ödenen bonservis paralarında, ezeli rakibi GALATARASAY’ın epeyce gerisinde kalmasıydı.

Bunda tabii ki, şampiyon olan kadroya fazla bir takviye gerekmemesi, bu sene Avrupa’da men cezası devam ettiği için gelirlerin düşmesi ve FINANSAL FAIR PLAY kıstaslarıyla, ayağını yorganına göre uzatma tabiri de geçerli olabilir ama yine de, tarihlerine baktığımızda, şanımız yürüsün misali ALMAK İÇİN BİLE ALMAYI gelenek haline getirmiş sarı-lacivertliler, sönük bir transfer sezonu geçirdiler diyebiliriz.

uc buyuklerGalatasaray da direk Şampiyonlar Ligine katılacak olmanın verdiği gazla, geçen sene başarısız bir lig performansı ve bu seneki 4.yıldız aşkına vitesi mecburen arttırdı diye düşünebiliriz.

BEŞİKTAŞ ise hepimizin bildiği maddi problemler ve iki rakibine kıyasla çok daha düşük olan stad gelirlerine rağmen, bence ‘maddi gücüne kıyasla’, kesenin ağzını iyice açıp önemli transferler yaptı.

TABİİ Kİ para harcamak demek başarı anlamına gelmiyor.. Biz sadece transfer sezonunda, devre arasına dek  kapanan İLK RAUND sonrası, somut maddi verileri ortaya koymak istedik…

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular