https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ELDEKİ MALZEMELER

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCELDEKİ MALZEMELER

Yeni sezon başlamamıştır,yazın kavurucu sıcağı..Takımlar bolca transferler yapar ama biz meraktan çatlarız.”O nasılmış bu uyum sağlamış mı” diye..İşte böyle zamanlarda müthiş bir iştahla spor gazetelerindeki TAKIMLARIN KAMP RAPORU okunur.
gs-dersim-1Bu gece de işte bu minvalde G.SARAY-DERSİMSPOR maçını çıplak gözle izlemek ve RIEKERINK’ten daha az süre alanların, ELDEKİ MALZEMELERİN durumuna bakmak açısından, yemişim dizisini diyerek oturduk ekran başına. Öncelikle ambians sanki İNGİLTERE-SAN MARİNO maçını andırıyordu. Forma renkleri de çok benzeyen SAN MARİNO, pardon DERSİMSPOR lular her atağa kalktığında müthiş bir uğultu oluşuyordu. 5000’den fazla taraftarıyla rakip takım maçı da,ortamı da renklendirdi.TEBRİKLER!

 

gs-dersim-3Şu onbir başlayanlara önce bir bakalım (tamam bir 3.lig takımı ama sonuçta resmi maç); SERDAR AZİZ, HAMİT, YASİN ve NIGEL DE JONG, biraz da SABRİ ile LINNES göze batanlardı. SİNAN GÜMÜŞ ise hayal kırıklığına devam etti.

Geçen yılın KIRMIZI KART kahramanı SALİH DURSUN ise esas mevkisi itibarıyla SABRİ’nin defolusu bile olamayacağını kaldığı 22 dakikada gösterdi.

Maç açıkçası PODOLSKI SHOW-DOSTLUK HAVASINDA oynandı bitti. Statü saçmalığına rağmen G.SARAY yine gruplara kaldı.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

twitter: @iskendergen1

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular