https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DIEGO İMZAYA GELİYOR!

Okunması Gerekenler

Fenerbahçe’nin transferini büyük ölçüde tamamladığı Brezilyalı yıldız ülke basınına konuştu.

Fenerbahçe‘nin transferi için görüşmelere başladığını daha önceden borsaya bildirdiği Diego Ribas, sessizliğini bozdu ve büyük ihtimalle önümüzdeki hafta başında İstanbul’a gelerek sağlık kontrollerinden geçeceğini açıkladı.

Brezilya’nın önde gelen gazetelerinden GLOBO‘ya konuşan yıldız futbolcu, “Fenerbahçe ile her konuda anlaşmaya vardık. Şu anda bu konuyu rahat bir şekilde konuşamıyorum. Çünkü birkaç detay daha kaldı. Ancak transfer büyük ölçüde tamamlandı. Atletico Madrid ile halletmem gereken bazı prosedürler var. Daha sonra sanırım önümüzdeki hafta başında İstanbul’a giderek sağlık kontrollerinden geçeceğim.” ifadelerini kullandı.

“TEKLİF ÇOKTU AMA…”

Diego, Beşiktaş‘ın da aralarında bulunduğu birçok  takımdan teklif aldığını da sözlerine eklerken, “Santos benimle temasa geçti. Ama ben her zaman Avrupa futbolunda boy göstermek istediğimi söyledim. Önceliğim buydu. Beşiktaş’ın yanısıra Almanya, İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden bazı takımlardan da teklif aldım. Ama aralarında en ilgi çekici olanı Fenerbahçe’ninkiydi. Ayrıca benimle üçüncü kez temasa geçtiler.” diye konuştu.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular