https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BURSASPOR YENİ SEZON FORMALARI

Okunması Gerekenler

Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor’un, 2015-2016 sezonunda giyeceği formalar tanıtıldı.

4 farklı tasarımdan oluşan koleksiyonun tanıtımı, yeşil-beyazlı futbolcular Mert Günok, Tomas Sivok, Ertuğrul Ersoy, Emre Taşdemir, Erdem Özgenç, Sedat Berisha, Cedric Bakambu, Tomas Necid, Bekir Yılmaz, Harun Tekin ve Okan Koçuk tarafından yapıldı.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, törende yaptığı konuşmada, Bursaspor tarihinin maçlar ile kongreler dışındaki en büyük aile organizasyonunda bir araya geldiklerini söyleyerek; “Sizden istediğimiz tek şey bize ve hocamıza güvenmenizdir. Sizler şampiyon takım tutmadınız, tuttuğunuz takımı şampiyon yaptınız” dedi.

Bölükbaşı, taraftarlardan takımlarını sezon boyunca sabırla desteklemelerini isteyerek, şunları söyledi:

“Bursaspor’a oyuncular gelir gider. Bugün giden oyuncuları sizler yıldız yaptınız. Onlar buraya yıldız olarak gelmedi. Siz Bursaspor’u dualarla şampiyon yapmış büyük Bursaspor taraftarlarısınız. Bu sezonki kadro, geçen yılkinden daha güçlü olmaya adaydır. Daha büyük başarılar elde edecektir. Yeter ki sizler inancınızı bu çocuklara hissettirin.”

Bursaspor bu sezon Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda “efsane çubuklu forma”, “beyaz şampiyon forma”, “yeşil ince forma” ve “5 yıldızlı forma” ile mücadele edecek.

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular