https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BRAVO BEŞİKTAŞ!

Okunması Gerekenler

tolga tufekcioglu2Herkesin 3- 5 fark olur dediği bir Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı akşamında Beşiktaşımız muhteşem bir taraftar desteği ve olağanüstü bir taktik disiplin ile Arsenal’e sahayı dar etti desek yeridir..Akıllara hemen sanal alemde bu takımı ti’ye alan sarı kırmızı Beyoğlu çocukları neredeler acaba demek geliyor…

Sanki bugün siyah beyazlı oyuncuların hepsinde yenilmek kolay yenmek olay mentalitesi vardı…

ARSEN40Maç öncesi kadrolara baktığımızda bize İsmail Köybaşından sağbek olur mu dedirten Slaven Bilic anladık ki bu takımda herkesden nerede ne zaman ne kadar verim alacağını çok iyi çözmüş..

Öyle ki İsmail sağbek’te hiç sırıtmadığı gibi transfere gerek yok mesajı verir gibiydi..

Ama herşeyden öte bir Demba Ba var ki..

Beşiktaş her ne kadar bir yabancı transfer yapmış gibi gözükse de , bazen bir oyuncu çok oyuncu anlamına gelmektedir..Sahadaki arkadaşlarını oynatan, pozisyona giren, top saklayan, güçlü üst sınıf gerçek bir santraforu kadrosuna katmış Beşiktaş..

demba 10Rövanşta Atiba’lı, form tutmuş Gökhan Töre’li bir Beşiktaş var olan hayallerimizi, umutlarımızı bugünkü oyun ile bir tık üste çıkardı.

Sonuç itibariyle bu gece oynadığı güzel futbol ile bize üst düzey bir Premier Lig takımını anımsatan Beşiktaş bu başlığı haketmiştir..

tolga.tufekcioglu@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular