https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BİZİM KOMPLE SÜTÜMÜZ BOZUK, VOLKAN-MELO NE Kİ !!!

Okunması Gerekenler

BURAK BELGENSanki herşey VOLKAN ve MELO ile başladı öncesinde CENNET GİBİ bir futbol ligimiz vardı. Sanki daha önce herşey süt liman, GS’ın ALTYAPISINDAN yetişen Avrupa’daki gururumuz ARDA TURAN FB tribünlerine Sami Yen’de hareket çekip, Kadıköy’de Baroni ile kavga etmeyip, FB kaptanı, 10-15 senelik Milli takımdan abisi SEMİH ŞENTÜRK’e yumruğu çakmamıştı???
arda semihVEYA LUGANO denen stoper, tekme yese, sesini çıkartmaz, zaten faulle hakemle işi olmaz, provokasyon kelimesinin anlamını bile bilmeyen Uruguay terbiyesi ile yetişmiş örnek bir sporcuydu!

Neyse biz yine günümüze dün geceye dönelim; FENERBAHÇELİLER diyor ki, MELO inanılmaz bir provakatör, bir değil 2-3-4 değil hemen her FB, hatta Beşiktaş maçlarında bile ortalığı çok kötü gerip, milyonları birbirine düşürüyor..

GALATASARAYLILAR diyor ki, maç içindeki hırs ile yapıyor, yoksa melek. Hep de FB maçlarında oluyor diğer maçlara bir bakın.. TABİİ Kİ 3 MAYMUNU OYNAMAK hepimizin genetiğinde var!! TESİSLERDE Riera’yı odaya kapatıp  EVİRE ÇEVİRE dövüp, ağzını burnunu kırmamış mıydı ??  İnönü’de oynanan maçta tribünlere hareket çeken sanki bendim veya garccccccccc diye geçirme hareketi yaptığında Seyrantepe’de, vardı  ya O MEŞHUR DANS!!! Bir gün biri anası, karısı veya kızının karşısına geçip aynısını yaptığında ne derler acaba ‘ normal canım ne var bunda diye Melo efendiyi  koruyanlar’ diye düşündüren, Beşiktaş değil miydi o rakip AAA GERİZEKALILAR ???

meloSABRİ için aynı şeyler deniyor suyu Kadıköy Yakası tarafından ve Avrupa Yakasından cevap gecikmiyor. O çooook efendi bir futbolcu, maç içindeki agrefisliği yanlış anlaşılıyor!!

YERSEN!!!!!!!!!!!?????

GEÇELİM diğer kıtaya.. EMRE BELEZOĞLU nasıl bir kaptan, kafa kesme işareti yapar, ırkçılık davaları hep onu bulur, hakemlere küfür, rakip oyunculara saldırma dendiğinde akla ilk o gelir ama DİYOR Kİ SARI LACİVERT AHALİ, maç içinde çok sinirli, eşine annesine sorun, DÜNYA EFENDİSİ bir çocuk, öyle olmasa kaç sene Avrupa’da o baba takımlarda tutarlar mıydı??

EMRE MELO1VOLKAN DEMİREL, topu Sami Yen’de poposuyla stop ediyor, rakip oyuncunun boğazına sarılıyor, küfür desen nefes almak gibi, saha içinde Lincoln’u kovalıyor ve onlarca olay, en sonunda da dünkü Süper Kupa vukuatı..

GS’LILARA sorsan Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu şeytan.. Ünal Aysal tanımasak diyeceğiz ki sanki Süleyman Seba..Hele Hele de TV fenomeni ROK’un deyişiyle ELTON JOHN kılıklı Şükrü Ergun yok mu Şükrü Ergun!!! Değil ülke, DÜNYA FAIR PLAY ödülünü versek az..

TAM TERSTEN bakalım, Aysal, Ergün gibilerin yatacak yeri yok, cehennem bile kabul etmez ama Aziz Başkan için melek demek bile hakaret.. Mahmut Uslu doğrucu davut.. Kime ne zararı olmuş. 17 kez mahkemelik olmuş hepsinde de kazanmış, hadi o hatalı, haksız, kötü, devlette mi taraf tutuyor???

sabri belez

ARTIK BIKTIM !!! Herkesin çevresi, sevdiği dışında her adilik yapana dümdüz gidip, kendi veya sevdikleri yaptığında olur canım böyle şeyler edebiyatına!

BİZİM KOMPLE SÜTÜMÜZ BOZUK! DAHA 1 SENE EVVEL, Vatan Millet Sakarya diyip ATATÜRKÇÜ GEÇİNEN insanlar;  Ergenekon, Balyoz dosyaları için böyle adalet, hukuk olmaz, ŞEREFSİZ polis, bunlar önceden planlanmış diyip, konu FB OLDUĞUNDA hukuğa, adalete inanmak lazım, koskoca POLİS YALAN MI SÖYLEYECEK DİYEN???

SÜTÜMÜZ İŞTE BUNDAN bozuk !!! NİYE Mİ BOZUK,devam edelim..  Daha 3 ay evvel ananı, babası, kardeşini SOMA CİNAYETİNDE 300’leri toprağa veren insanların memleketinde, bu işin sorumlularının % 50’YE YAKIN oy almış olmalarından dolayı bozuk!

volkan sabriÜÇ KURUŞ için, makarna, kömür veya başka bir şeye oyunu satacak milyonlarımız olduğu için bozuk!

DEMOKRASİ diyorsak, herkes her partiye oy verebilir ama kendi çıkarına dokunacağı için 3 maymunu oynayan ve memleketi umrunda olmayan MİLYONLARA sahip olduğumuz için bozuk!

ALLAH, DİN edebiyatı yapıp, MAKARA KUKARA diye dinimizle dalga geçen insanlar hala el üstünde tutulduğu için bozuk!

Değil din, ALLAH İNANCI olmayan insanların, bir CUMAYA GİDEYİM de, orda iş bağlayayım, ulan namaz nasıl kılınıyordu youtube’den bakayım, kılıyormuş gibi taklit ederim dedikleri için bozuk!

soma 15BİZ DEMİYOR MUYUZ malum kişilere laf söylendiğinde, çalsın en azından çalışıyor, helalı hoş olsun çalıyorsa benim paramı çalıyor sana ne diye!

Diğer yandan SOLCU diye geçinen malum partinin, aday olarak bile sağcının ağa babası birini seçmiş olmasından ve seçimi kazanalım da gerisi hikaye mantığından dolayı bozuk!

Tekrar spora, futbola dönelim.. Kameralar önünde onu çekme bunu çek diye bilmem neresini gösteren, sahaya dalıp hakeme saldıran, sonrasında ana avrat salladığı TFF’ye teknik direktör olunca bir anda daha 3 gün evvel yaşadığı onca rezaleti unutan teknik direktörlere İmparator dediğimiz için sütümüz bozuk!

terimNEREDE BOZULDU BU SÜT bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa o da bu sütün düzelerek değil, maalesef bu topraklarda ‘ eğer kalırsa’ DAHA DA BOZULARAK içilmeye devam edeceği..

ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLEYE diyeceğim ama bence YUKARDAKİ de umudu kesmiş ve herşeyi akışına bırakmış durumda..

VOLKAN, MELO, EMRE, SABRİ bunlar ne ki .. SANKİ HERŞEYİMİZ düzgün de bir tek sporumuz ve bu sayısı 1 elin parmağını geçmeyen futbolcular bozuk!!!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

burak.belgen@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular