ISKENDER GENCGördün mü kardeşim adamı, nasıl çekti elini!!! Yok kesin bilerek yedi o golü FERHAT… Onu bırak STANCU’ya bak sen. Vurmadı o topa şeref…z

 

CAVCAV kongre üyesi zaten. Asılmayın demiştir soyunma odasında kesin!

 

GS GENCLER SELCUKHadi Ben “açık tribün “mantığında ki seyircilerin, taraftarların forum sitelerinde yaptıkları ruhsal tatmini anlarım da, ya DEMBA BA’nın maç sonu attığı tweet.

 

Senegalli’ye hatırlatmak lazım, geçen pazar senin iki adımdan atamadığın pozisyonlarla BEŞİKTAŞ ligde 3.durumda. Senin tweet mantığına göre eğer FERHAT o golü bilerek yediyse, Antep’li Erdem de 90 artı 5’te topu üç metreden BOŞ kale yerine direğe nişanladı. PES DOĞRUSU!

 

Bu sene her takım çıkıp aslan gibi mücadele ediyor ya, tüm sıkıntı bu zaten. G.saray Antep’i, Konya’yı 85’lerde zar zor tek golle geçebildi. Keza Fenerbahçe Sivas’ı 87’de. Kısacası çatır çatır bir lig oynanıyor.

 

GS GENCLER TRIBUNDün gece Telekomda herkes çok tedirgindi. Kahraman Muslera’nın cezası, Chedjou’nun yokluğu, Sinan Bolat endişesi… Kısacası 37 bin sarı kırmızılı taraftar korkuyordu.

 

Bir de 12.dakikada Selçuk’un sakatlığı. Hleb’le, Stancu ve El Kabir’le kontraatak silahı bol GENÇLERBÌRLÌGÌ.

 

Burak ve Umut gibi 1.sınıf (???) golcüleri de unutmayalım. Bu sezon tüm maçları izleyin, G.SARAY a “vah vah, bu iki santrforla mı şampiyon olacaklar” dersiniz. Yine kopacak maçı kangrene çevirdiler.

 

GS GENCLER UMUT KACAN GOLHakemin lütfuyla oyundan atılmaktan 3 kez kurtulan MELO’yu da “el bombası”düşünürsek, herşeye rağmen kazandı G.SARAY. Bazen Türk futbol tarihinin seyrini değiştiren Alman DERWALL’in bu kulübe, herşeyden çok ‘panzerler gibi FİNAL PERİODLARINI iyi bitirme’ alışkanlığını aşıladığını düşünüyorum.

 

Artık son 180 dakikaya kaldı herşey. Olağanüstü bir sezonda mutluluğun resmine 2 maç. Dün CAFU tadında Sabri’yi, BARESSI aklındaki Semih’i, GATTUSO hırsındaki Hamit’i, ANGEL DI MARIA tekniğindeki Yasin’i gördükten sonra, takıma inancım tam. Ha gayret Az kaldı azzzzzz…

iskender.genc@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz