tugay kutlu22Bugün sizler için Adana yarışları yerine Bursa yarışlarını yorumlamayı tercih ettim çünkü istatistikleri incelediğimde bugün Bursa Yarışlarında oldukça sürpriz safkanların kazanmasını bekliyorum. Altılı hayli yüksek bir miktar verebilir. Umarım sizlerde bundan pay alırsınız.

 

1.ayak: Altılının ilk ayağında bu yarış için yaptığı çalışmaları beğendiğim SİS (4) ve YAKŞIGÜZEL (6) öncelikle kuponlarınızda bulunması gereken safkanlardır. Çok hafif kilosuyla önde kaçacak ekürisinin kendisine yardımcı olacağını düşündüğüm GÜNEBAKIŞ (1) sonraki şanslı isimdir.  ÇERKEZKÖY GÜZELİ (5), B– USELİ (3) ve RÜYAGİBİ (7) geniş kuponlarda sürpriz için değerlendirilmelidir.

 

2.ayak: 7 ay aradan sonra start aldığı koşudan yakın ara 4. lükle ayrılan MY KONOS (7) bu yarış için çok ciddi hazırlandı. Ben bu safkana güveniyorum ve bugün kazanmasını bekliyorum. Kuponuma tek olarak yazacağım. Güvenmeyenler yanına 1 numaralı AYBENİZ yazabilirler.

 

3.ayak: Eküri koşacak olan  ALTINYELİNOĞLU (1) ve FRİGYALI (4) ikisi birden iyi durumda ve ikisi de yarışı kazanabilir. TEMENNİ (3) bence ekürilerin tek rakibi olabilecek safkandır.

 

4.ayak: Az at koşan yerlerden hep korkmuşumdur ve bu yarışta da normal şartlarda 2 numaralı ŞARDİLBEY hariç diğer 3 safkanın da kazanma şansları var. Ben Şardilbey Dahil olmak üzere bu ayağın kapatılmasından yanayım.

 

5.ayak: Zurnanın zırt dediği yani istatistiklerin bomba dediği koşulardan bir tanesi. Mümkün olduğunca fazla safkana şans vermenizi tavsiye ediyorum. Benim sıralamam; OUTBREAK (15), SILVER PLANE (5), LEYLASU (1), SKINNYLICIOUS (7), FOR PLEASURE (6), MESUDİYELİ (8), MEHMET AMCAM (4), STAR OF STREET (2), SALINA SALINA (14) ve YAVRU KARTAL (10) şeklindedir.

 

6.ayak: Kasım ayından bu yana Kocaeli, İzmir, Bursa  ve tekrardan Kocaeli’nde 2 yarış arka arkaya toplam 5 yarış arka arkaya kazanmayı başaran YILDIZHAN STAR (5) herkesin favorisi ve safkan da formuyla kuponlarda hakkıyla yer alacak. Bizim kuponumuzda da olacak . Fakat istatistiklere çok önem veren birisi olarak, istatistikler bana yine bu koşuda sürpriz olma olasılığın hayli yüksek olduğunu gösteriyor. Bu yüzden ben kuponuma bu safkanın yanı sıra şu safkanlara da yer vereceğim. ATİKKIZ (9), KOYRAMERT (8), TEKKAYA (2), ERÇEŞMELİ (3), AKBARAN (4) ve ZORLUAT (6).

 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.

ALTILI KUPONUM:

1.AYAK: 4-6-1-5-3-7

2.AYAK: 7

3.AYAK: 1-3

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 15-5-1-7-6-8-4-2-14-10

6.AYAK: 5-9-8-2-3-4-6

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

tugay.kutlu@abcspor.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz