https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ANLAMADIM?

Okunması Gerekenler

ANLAMADIM?

Milli maç aralarından sonraki maçlar hep zor olur. Sivas gibi dişli takım olunca iş daha da zor olacağı bekleniyordu. Maç kolay mı zor mu anlamadım.

Galatasaray maça oldukça hareketli ve presle başladı. Bu baskıda baş rol Ömer Bayram oldu. Maç boyu hırsı, olumlu pasları, presi ile takımı ayakta tuttu. Maçın ilk yirmi dakikasında Sivas mutlak iki gol kaçırdı. Birisi gol olsa, stres dolu bir maç izlerdik. Andone’nin mükemmel golü 22.dakikada gelince takım rahatladı.

Üstüne bir de penaltı ile fark ikiye çıkınca rahat bir maç izleriz diye düşündük ama olmadı. İkinci yarı başında Sivas 10 kişi kalınca, bitti artık maç derken Sivas sürpriz gol ile farkı bire indirince stres başladı. Kolay maç ancak bu kadar zora sokulur.

Az kalsın beraberlik golü de gelecekti. Neyse ki Babel’in güzel golü maçı bitirdi diyecek iken fark yine bire indi. Bu kadar kolay geçecek maç nasıl son dakikaları geçmek bilmeyen bir duruma geldi. Sonuçta kazasız belasız üç puan geldi ama soru işaretleri ve ıslıklarla. Maç kolay mı zor mu, anlamadım.

Takım iyi mi kötü mü, anlamadım. Ömer Bayram ve Şener dışında kim iyi kim kötü, anlamadım. Takım iyiye mi, kötüye mi gidiyor, anlamadım. Saman alevi gibi 10 dakika süper, sonra takım yerlerde. Takım iskeleti hala oturmadı. Fatih Terim kısa sürede çözüm bulmalı, yoksa Avrupa sevdası yine erken biter.

Özetle; Ben bu takımdan birşey anlamadım.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: cem.demircioglu@abcspor.com

twitter: @cemdemircioglu

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular