https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ABLA-KARDEŞ 1’ER SAAT ARAYLA!

Okunması Gerekenler

Fransa Açık’ta erkeklerde favoriler sorunsuz yollarına devam ederlerken bayanlarda favoriler tek tek yıkılmaya devam ediyor.
Kadınlarda katıldığı her turnuvanın en büyük favorisi olan dünya 1 numarası Serena Williams, 2.turda, dünya sıralamasında 35. sırada bulunan Venezuela doğumlu İspanyol rakibi karşısında 6-2 ve 6-2’lik setlerle yenilerek turnuvaya veda etti. Toplamda alabildiği 4 oyun Serena’nın kariyerindeki en ağır Grand Slam mağlubiyetini getirdi.
venusSerena’dan yaklaşık 1 saat önce de bu sefer ablası Venus Williams 94 doğumlu Slovak rakibi Anna Schiemidlova’ya 3 sette kaybederek turnuvaya veda etti. Bu, kız kardeşlerin 4’ü Roland Garros’ta olmak üzere kariyerlerinde 5. kez aynı gün elendikleri Grand Slam oldu.
2 numaralı seri başı Li Na’dan sonra 1 numaralı seri başı Serena’da elenince tarihte ilk defa ilk 2 seri başı 3 tur görememiş oldu ve böylece turnuva herkese açık hale geldi. Ama yine de artık Sharapova, Halep ve Radwanska’nın en önemli favoriler olarak gözüktüklerini ifade edebiliriz.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular