https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

3.MAÇLAR ÖNCESİNDE INDEX RATING VE İSTATİSTİK LİDERLERİ

Okunması Gerekenler

*** Index Rating’de

Bogdanovic, 2 maçta ortalama 35 puanla birinci sırada. İkinci sırada 23 puanla başka bir Fenerbahçe’li, Ekpe Udoh var. 3.sırada Real Madrid’in Meksikalı pivotu Gustavo Ayon 22,5 puanla yer alırken, 4.lük 22 puanla Anadolu Efes’ten Tyler Honeycutt, beşincilik ise 21 puanla bir başka Real Madridli Sergi Llull’un…
*** Sayı ortalamasında

Bogdan Bogdanoviç lider durumda. Sırp oyuncu iki maçta 24 sayı ortalamasıyla oynuyor. İkinci sırada Real Madrid’in yıldızı Sergi Llull 22,5 sayı ile yer alırken, Darüşşafaka Doğuş’un yıldızı Brad Wanamaker da 21 sayı ortalamasıyla üçüncü sırada.
*** Ribaundlarda

 Anadolu Efes’in yıldızı Tyler Honeycutt, 9,5 ortalamayla zirvede yer alıyor. İkinci sırada Olympiakos’tan 8.5 ortalama ile Printezis var. Daçka’nın genç pivotu Ante Zizic ise 7 ribaund ortalamasıyla üçüncü sırada.
*** Asistlerde

CSKA Moskova’lı Teodosic ve Olympiakos’lu Spanoulis. 6,5 ortalamaya sahip iki oyuncuyu. İki yıldız oyuncuyu 6 ortalamayla üç isim takip ediyor; Fenerbahçe’li Kostas Sloukas, Anadolu Efes’li Jayson Granger ve Real Madrid’li Sergio Llull..
*** Bloklarda

zirve, normal sezonun da lideri Ekpe Udoh’a ait. Maç başına 3 blok yapan Udoh’un ardından bir diğer Fenerbahçe’li Bogdan Bogdanovic, 2 blok ortalamasıyla ikinci sırada. Real’den Anthony Randolph, Anadolu Efes’ten Alex Kirk ve Olympiacos’lu Nikola Milutinov da 1.5 ortalama ile üçüncü sırayı paylaşıyorlar.
*** Top çalmada

CSKA’dan James Augustine, 3 ortalama ile ilk 2 maç sonunda zirvede. Baskonia’dan Adam Hanga 2 ortalama ile onu takip ediyor. İçlerinde 2 Efesli (Derrick Brown-Brandon Paul) ve 1’er Fenerbahçeli (Jan Veseley) ile Daçkalı (Brad Wannamaker)’in da olduğu 6 isim 1.5 ortalama ile sıralanıyor.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular