ISKENDER GENCYazıma başlarken karşımda LÌG TV. Son dakika gelişmesi “MUSTAFA DENÌZLÌ ÌSTÌFA EDÌYOR “diye…14 maç 4 galibiyet almışsan ligde, Avrupa’daki çizilen performans ALLAH’liksa, daha 6 ay evvel döktüren topçular zar-zor yürüyorsa, MALUM SON KAÇINILMAZ Oluyor!

denizli 5Hamza hocanın YARGISIZ İNFAZI’ndan sonra, apar topar takımın başına gelen Mustafa hoca,”NE yazık ki ATLETİCO MADRİD maçında takımın başında olmayarak bence O GÜN KAYBETMİŞTİ. Türk futboluna, İNGİLTERE’yi orada yenmeye gidiyoruz (8-0’dan yıllar sonra) cesaretini aşılayan, onlar bize 3 attıysa biz burda 5 atarız iddaasında bulunan insanın, bu kararsız korkak tavrı YOLUN SONUNUN o gün başladığının işaretiydi belki de…

Yönetimin verdiği transfer ve takviye sözüne UEFA’nın BALANS AYARI, kendisinin bir türlü yardımcı kabul etmemesi (Yorumculuktan kalan, TV’den bakar hallederim mantığı), sürekli diziliş denemesi ve daha başkaları. Kimya bu kez tutmadı, olmadı, olamayacağı da belliydi.

antep gs 1Bunları yazarken Hamzaoğlu cinayetine yardım ve yataklık yapanlar, bu takımı ruhsuzlaştıranlar maalesef elini kolunu sallıya sallıya tribünde gezinecekler ve yeni kelle avına çıkacaklar. Yönetimdeki işbirlikçiler de kendi hatalarını görmeden yine LONDRA, ROMA, MÜNÌH yeni HOCA GEZİLERİ yapacaklar. YAZIK ki YAZIK!

Kamil Ocak gecesini yazmanın bir anlamı var mı? Dün özellikle o 2.golü yiyen bir takıma Ben PTT 1.Ligde rastlamadım. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU MOLDE’den sağbek Alan!?!?, MELO’nun alternatifini TARLABAŞI’nda arayan bakış açısından NE BEKLENİR ki !!

Yeni bir güne bakalım %51 DENİZLİ İSTİFASI başlandıktan sonra NELER, NE ORJİNALLİKLER yaşanacak, görecez! Büyük ozan MUSA EROĞLU’nun dediği gibi “BANA NE bahardan yazdan, bana NE borandan kıştan, aşağıdan yukarıdan, YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR”…

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz