https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

YOK ARTIK BATALLA !

Okunması Gerekenler

aydin bicerHamza hoca Antalya maçında ki hatalardan fazlasıyla ders çıkarmış olacak ki yerli ağarlıklı bir kadroyla sahaya çıktı. İyi ki de çıktı. Deniz’in bitmek bilmeyen enerjisi, Sercan’ın çalışkanlığı Kasımpaşa’yı dağıtmaya yetti. Her zaman diyorum’’ Batalla bir futbolcudan fazlası’’ diye. Deniz’e attırdığı gol de şapkadan tavşan çıkardı resmen.

BURSA KASIM 1Hamza hoca Faty ve Traore ile orta saha direncini arttırarak süper bücüre resital için sahneyi hazırlamış oldu. Harun yediği golde hatalıydı belki ama, Milli takıma  da merhaba diyerek kalitesini bir kez daha tescillemiş oldu. Seyircinin de golden sonra Harun’a verdiği destek takdire şayandı.

Sutter ve Cucak’tan sonra Tomas Necid de bench’e çekilince daha kollektif ve üretken oynayan Deniz Yılmaz 2 gol atarak yeteneklerini sergileme fırsatı buldu. Sonuç olarak bu istek, bu iş disiplini, bu mücadele olduktan sonra kaybetsen de seni alkışlayacak bir taraftar ve gelecek adına umut vardır. Özetle şahane dört golle üç puan alındı.

bursa kasim 2Bursaspor taraftarına ayrı bir parantez açmak lazım. Hain saldırılar ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısı devam ederken korkmadan,çekinmeden 14.000 kişi bir ağızdan teröre lanet okudular. Aslında futbol değil, konuşmanın bile zor olduğu şu günlerde Bursaspor bir nebzede olsun moral oldu bizlere. Bursaspor önümüzde ki sezon planlamasına şimdiden başlamalı.

Dün kulübede 12.000 Euro değerinde yabancı futbolcu vardı. Bursaspor’un böyle bir lüksü yok. Eğer takıma katkı sağlamıyorlarsa yol verin gitsinler. Batalla’ya söyleyecek bir söz bulamıyorum. Bir insana futbol oynamak bu kadar mı yakışır?  Batalla ise evet!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular